komodity.cz

Připojte se k milionům lidí obchodujících akcie, komodity a opce

DOMŮ | STUDIJNÍ KURZY | MŮJ INDEX | PŘIDEJ ODKAZ | REKLAMA | KOŠÍK
ONLINE JIŽ 19 LET!
Jsme průkopnickým
investičním webem:
v provozu 1997-2016
>>VYHLEDEJ
Váš komoditní kurz je napsán srozumitelným a přátelským stylem. Mé e-maily jsou zodpovídány svižně, vaše obchodní metody jsou jednoduché a v praxi fungují. Kurz pro mne znamenal rychlý start mé nové obchodnické kariéry.
Helena Faltusová, Olomouc
NAUČTE SE
OBCHODOVAT KOMODITY
Na současné volatilní trhy používám vaše opční strategie - nevyžadují každodenní sledování cen a riziko je v nich nízké a pevně fixované. Namátkou ropa, zlato, nebo pšenice - jinak než opcemi bych na nedávných masivních pohybech nedokázal benefitovat. Mé opce mi za uplynulé 2 měsíce vydělaly přes $24,000 profitu.
Jiří Krejčí, Mladá Boleslav
VYDĚLÁVEJTE V OPCÍCH
S MINI RIZIKEM
Tome, koupě tvého kurzu je totéž co nakoupení Microsoft akcií po $10 za kus: u obojího je záruka skvělých výnosů. MSFT za $10 už ale nikdy k mání nebude... :-)
Jan Votruba, Praha
UKÁŽEME VÁM,
JAK INVESTOVAT DO AKCIÍ
Komodity.cz > Škola > Získejte libovolný Tomův Kurz & Manuál ZDARMA!

Tomův První Osobně Doporučený Broker
Po dlouhých letech hledání a testování ještě delší řady různých makléřů pro vás mám jedno - výhradně mé vlastní a mnou osobně garantované - doporučení brokerské firmy.

Tom doporučuje IQ-TradeMnoho z vás studentů se mne v průběhu let dožadovalo nějakého osobního doporučení v této oblasti, a já se vám dlouho zdráhal nějaké poskytnout - znajíc poměry na "trhu s brokery", a zejména pak vědom si slabých stránek každého jednotlivého z těch, které jsem znal.
Nyní po mnoha letech poprvé vím o brokerovi, kterého vám s klidným svědomím mohu osobně doporučit coby NEJLEPŠÍHO pro studenty mých Kurzů.
Peter Večeřa je československým partnerem elitních světových brokerských domů - společností INTERACTIVE BROKERS, FXCM, GAIN. Osobně Petera znám, dostatečně dlouhý čas jsem monitoroval úroveň jeho služeb i ohlasy jeho zákazníků - mých studentů. Se vší seriózností každému z vás osobně garantuji, že u Petera nenaletíte na žádný z neduhů, který vás může v souvislosti s brokery napadat či jste o nějakém mohli slyšet od jiných. Prvně ve své historii jsem ochoten poskytnout takovouto osobní garanci za nějakého brokera.

Peter Večeřa si svou dlouholetou úspěšnou a bezkonfliktní profesionální historií vydobyl pozici středoevropského lídra v branži a regionální zastupitelství mu každoročně nabízí řada významných brokerských domů. Peter má možnost vybírat si z těch nejrenomovanějších jmen a spolupracuje výhradně s takovými společnostmi, které drží klientské účty plně separované od ostatního firemního majetku. Osobně vám naléhavě doporučuje vyhýbat se brokerským firmám zaregistrovaným v tzv. daňových rájích (Bermudy, Bahamy, Belize, a pod).

Ať již v současnosti aktivně obchodujete přes kteroukoli jinou brokerskou firmu, či se otevřít si účet u nějaké teprve chystáte, udělejte si klidnou chvilku a podívejte se spolu se mnou na V Ý H O D Y, kterých se všem mým studentům klienstvím u Petera Večeři okamžitě začne dostávat.
Na uvítanou vám Peter na váš účet refunduje $115 za můj Manuál. Každý nově otevřený účet mého studenta dostane u Petera na uvítanou $115 kredit - a to ihned, jak z něj začnete obchodovat.
Zdarma vám Peter poskytne sofistikovanou online platformu od některé z výše jmenovaných společností (dle výběru, který každý z vás s Peterem provede podle vašich specifických potřeb a nároků). Tato technicky prvotřídní platforma, duálně jištěná (online plus download verzí) proti eventuálnímu technickému výpadku, vám umožní online obchodování v reálném čase, s full-service zákaznickou podporou osobně Peterem Večeřou, kdykoli budete potřebovat.
Součástí platformy jsou živá data všech futures & options trhů - a nijak neomezený přístup k nim, fundamentální zpravodajský servis a obchodní doporučení profesionálních analytiků z IQ Research. Pro vás všechno toto zdarma.
V případě, že si nepřejete, netroufáte (či nemáte čas) obchodovat online, nabízí Peter Večeřa v dnešní době naprosto unikátní, v nejlepším slova smyslu staromódní Full-Service brokerské služby (které i já dodnes nejraději a nejčastěji používám). V takovém případě pouze zašlete Peterovi (obvykle emailem) kompletní sadu svých příkazů s instrukcemi kdykoli před otevřením trhů, a o vlastní provedení se postará jeho tým.

Komunikace s Peterem pochopitelně probíhá v češtině/slovenštině a sídlíce v německém Düsseldorfu ve stejném časovém pásmu, Peter je pro vás k mání v našem časovém rozpětí - od našeho rána (tj. již v době, kdy američtí brokeři mají ještě hlubokou noc) až do našeho pozdně-večerního uzavření trhů. Komunikovat s ním lze zdarma přes email či internetový Skype telefon, eventuelně telefon pevný. Peter četl mé Manuály a zná naše obchodní Metody. Budete-li s ním kdy řešit nějaký obchod (související s našimi Metodami), Peter zřejmě bude dobře vědět, co máte na mysli.

Peter vás nechá otevřít si obchodnický účet již od $3,000. Pravda, s touto sumou budete limitováni co do sortimentu trhů i co do vaší celkové aktivity, a já osobně považuji za optimální startovací částku cokoli mezi $10,000 a $20,000. Nicméně, mí studenti mají u Petera povoleno $3,000 coby výjimečné minimum (oproti ostatním, u nichž INTERACTIVE BROKERS vyžaduje minimálně $10,000 účet).

A zřejmě to nejlepší nakonec - Peterovy komisní poplatky. Vešketé Futures/Opce trhy za $2! A nejen to - tato cena je k mání pro každého z vás již od vašeho prvního obchodu, a není skrytě podmíněna žádnou hustou frekvencí či vysokým objemem zobchodovaných kontraktů či jakoukoli výší účtu! Jinými slovy, ultra-opatrnický nováček s $3,000 účtem zobchodující pár kontraktů za měsíc má u Petera nárok na online komise $2. 

Porovnejte s tím, co je k mání jinde a zapomeňte na všechny ty triky s uváděním ceny za vstup a výstup zvlášť, za "nízké" komise podmíněné vysokým objemem obchodování či nezveřejňované skryté poplatky burzám. Peter chce s každým hrát na férovou notu od naprostého začátku a tak, jak je jednoznačný, upřímný a nevyhýbavý jeho ceník, takový je i on sám ve své profesi.

Mimochodem, zmínil jsem se už o tom, že je Peter chlápek-sympaťák, co vám nikdy neodsekne?
Při pohledu na vše právě řečené, musím se uculovat - vzpomínajíc na své vlastní obchodnické podmínky zpět v roce 1994. Internet žádný, komise v rozpětí $65 až $100 za RT, 2 týdny staré sešitové grafy posílané poštou ze Států za $550 ročně, a drahý telefon do USA (kam nefungovala žádná 0800 toll-free linka ani internetová či jiná slevňovačka), přes který jsem zadával příkazy a současně brokera denně prosil o ceny pár nejpálivějších trhů co jsem sledoval, abych je mohl od ruky zanést do svých papírových grafů...
Dobrá, žádný zbytečný sentiment. Vše zmíněné byla jedna strana příslovečné mince. Co se NEVÝHOD týče, já o žádných nevím. Sami zkuste na nějaké přijít, okay?
Tom

Kontakt pro všechny, kteří mne slyší:


Peter Večeřa
Tomův První Osobně Doporučený Broker
startovací futures poplatky $2 za příkaz
startovací akciové poplatky $1 za příkaz
$3,000 minimální účet
$115 refundace Kurzu

exkluzivně česká verze softwaru TWS od IB a jeho manuálu
exkluzivně česká verze CFDs/Forex softwaru TradeMaster
živá data + online platforma + podpora v češtině/slovenštině

časově nelimitovaná nabídka.

Aktivní tradeři mají možnost slev až 30% pod ceny z IB ceníku.
Nabídka se vztahuje také pro aktivní klienty, kteří už účet u IB mají.
Neváhejte Petera kontaktovat.

Adresa:

Peter Vecera
IQ-TRADE
A DIVISION OF SYSTRADE AG

Abtswingerweg 1, 9490 Vaduz, Lichtenštejnské knížectví
Phone: +423 239 820-0
Fax: +423 239 820-9

info@iq-trade.cz
www.iq-trade.cz
 

Aktuální tipy & články
               >> ČTĚTE ZDE
Váš kurz ukazuje burzovní byznys takový, jaký doopravdy je, nic nezamlčuje a nezastírá. Otevírá oči. Metodologie je přímočará, jednoduchá a efektivní. Pro začátečníka jde o ten nejlepší start, o kterém vím. Neumím si představit, jak na burze začíná ten, kdo kurz nezná. Děkuju za nápad něco takového vytvořit.
Marek Šulc, Chomutov
POMÁHÁME LIDEM
PRORAZIT NA BURZE
DOMŮ | MŮJ INDEX | PŘIDEJ ODKAZ | REKLAMA | KONTAKT | PRÁVNÍ PROHLÁŠENÍ
Naše loga | Přidej do oblíbených | Pošli přátelům | Moudra | Chybné odkazy | Zpětná vazba
Aktualizováno 20/10/2016. 2508 registrovaných odkazů. © 1997-2016 Display Systems International. Všechna práva vyhrazena.