komodity.cz

Připojte se k milionům lidí obchodujících akcie, komodity a opce

DOMŮ | STUDIJNÍ KURZY | MŮJ INDEX | PŘIDEJ ODKAZ | REKLAMA | KOŠÍK
ONLINE JIŽ 19 LET!
Jsme průkopnickým
investičním webem:
v provozu 1997-2016
>>VYHLEDEJ
Ráda bych Vám poděkovala jak za poutavě a pedagogicky obdivuhodně sepsaný kurz, tak i za trpělivou emailovou podporu, kterou jste mi věnovali. Snad Vás potěší, že můj v únoru založený účet má nyní více než trojnásobnou velikost.
Kateřina Pazderková, Brno
NAUČTE SE
OBCHODOVAT KOMODITY
Na současné volatilní trhy používám vaše opční strategie - nevyžadují každodenní sledování cen a riziko je v nich nízké a pevně fixované. Namátkou ropa, zlato, nebo pšenice - jinak než opcemi bych na nedávných masivních pohybech nedokázal benefitovat. Mé opce mi za uplynulé 2 měsíce vydělaly přes $24,000 profitu.
Jiří Krejčí, Mladá Boleslav
VYDĚLÁVEJTE V OPCÍCH
S MINI RIZIKEM
Mám všechny tvé kurzy a vedu si na mé poměry a úvodní očekávání výtečně. Čísly nechci ohromovat, pro mě osobně je rozhodující má vnitřní spokojenost, že dělám něco unikátního pro své vlastní budoucí zabezpečení. Jsem tím unešený, velmi mě to motivuje a dodává vitální energii a náladu do mého každodenního života.
Marek Benešovský, Příbram
UKÁŽEME VÁM,
JAK INVESTOVAT DO AKCIÍ
Komodity.cz > > > Reklama
 
Reklama
 
Pokud kdy měla, v dnešní době to reklama rozhodně nemá jednoduché. Jsme jí v našich životech bez nadsázky bombardováni doslova na každém kroku, až se jí většina z nás snaží instinktivně apriori vyhýbat, jak jen může. Zvažte - pokud jste o této věci kdy přemýšleli - v jakých situacích věnujete reklamě jako takové nejvíce času a pozornosti? Máme zde na mysli poctivé, pozorné čtení inzerátu, spíše než jen nějaké ledabylé listování v inzertních novinách.
 
Je to bezpochyby v případech, kdy AKTIVNĚ něco konkrétního hledáte, kdy zcela vědomě pátráte po nějaké informaci, službě či produktu, který by měl vyřešit váš aktuální problém či potřebu. Kde vy osobně začínáte své pátrání? Spíše než v tlustých telefonních seznamech typu Zlatých stránek či inzertních novinách zřejmě půjdete na internet - dost pravděpodobně na svůj oblíbený vyhledávací portál. Nejrůznější uživatelské průzkumy už léta ukazují na to, že lidé nejčastěji chodí na internet - vedle pornografie a získávání online zpráv a dat - za účelem dobrat se informací o službě/produktu, jež si plánují (ne nezbytně na internetu) koupit.
 
Tudíž jste na internetu a svůj dotaz vepíšete do svého oblíbeného univerzálního vyhledávače, nezávisle zda do Google, Yahoo, Seznamu, Centrumu, Atlasu, či kteréhokoli ze stovek dalších. Jsou jich skutečně stovky, a všechny se pyšní svou kompletností, svým úctyhodným objemem s miliony a miliony odkazů. A mají všechny pravdu, že neexistuje webstránka, kterou by ten jejich portál neobsahoval. V tom však tkví zároveň jejich největší problém, jehož se s narůstajícími odkazy (denně typický tuzemský vyhledávací portál naroste o tisíce, světový o statisíce nově narozených webstránek) nemají šanci zbavit. Zkuste do kteréhokoliv vyhledávače zadat nějaké obecnější heslo (což je typická situace, kdy běžný uživatel hledá informace o výrobku či službě) - a poznáte to sami. Mezi každé dva "užitečné" výsledky hledání se vám vmísí spousta s vaším dotazem nesouvisejícího "odpadu", kterým se musíte prokousat - jelikož onen odpad od užitečného jinak nepoznáte. Naprosto frustrující, a nepředstavitelně čas konzumující zážitek! Velké vyhledávače už zkrátka dávno nejsou tím, čím byly v úvodních letech svých životů.
 
Právě z těchto důvodů vznikají striktně specializované vyhledávače a právě proto též vznikla obsáhlá vyhledávací sekce Index na tomto portálu. Jakmile takovéto specializované vyhledávače (jsou-li skutečně funkční a úplné) lidé začnou používat, stěží kdy přestanou - nabízejí jim totiž komfort komplexnosti, mnohem lepší specifikace kategorií, často logičtější ovládání a to celé za absence onoho "smetí" v podobě záplavy nesouvisejících odkazů.
 
Což z naší skupiny portálů Komodity.cz, USakcie.cz a Futures.cz činí optimální internetové médium k inzerci čehokoli týkajícího se burzovního obchodování a finančních investic obecně. O investování se zajímající lidé chodí na naše portály (a každodenně nás noví objevují) a hledají zde informace o tom jak obchodovat, přes koho, jaké pomůcky, software, informace či poradenství využívat. Váš inzerát na naší skupině portálů Komodity.cz, USakcie.cz a Futures.cz má všechny šance sklidit co nejvyšší možnou návštěvnost, jelikož zde pátrá úzce specializovaný vzorek klientů (jaký přesně potřebujete) po specifickém produktu/službě ve specifických kategoriích. Co víc si můžete přát? A na českém internetu NEEXISTUJE další srovnatelný portál, nabízející obsah a snadné vyhledávání v kombinaci s kvalitní návštěvností. Pouze několik těch nejzavedenějších českých/slovenských finančních webů se může pyšnit srovnatelnou návštěvností - ta však dost možná pochází od lidí, kteří na ony stránky chodí přečíst si čerstvé zprávy či diskutovat na fóra s přáteli, nikoli pátrat po nějakém konkrétním produktu. U nás váš inzerát uvidí právě TI, kteří jej hledali a doufali, že najdou.
 
Na následujících řádcích vás nečekají žádné obvykle uváděné demografické údaje o tuzemských obchodnících coby nadprůměrně vzdělané/vydělávající/utrácející skupině obyvatelstva. Většina serverů si takovéto statistiky stejně vymýšlí či přinejmenším přibarvuje, stejně jako údaje o své návštěvnosti. V době, kdy je k mání spousta různého "samoklikacího" softwaru, produkujícího fakticky neexistující návštěvnost, či kdy si za pár set dolarů bez problémů koupíte deseti- či statisíce návštěv (vytvořených opět - jak jinak - pouze softwarem), ztratila počítadla návštěv (jakkoli deklarována coby nezávislá) už dávno svou realistickou vypovídací hodnotu.

Inzercí na našich portálech můžete oslovit precizně specifickou skupinu hledajících zákazníků podle vaší volby. U nás jste schopni inzerovat buďto v konkrétních podsekcích dle vašeho výběru, anebo na kompletně všech stránkách portálu. A levněji, než jste si zřejmě mysleli - naše ceny startují už na 990 Kč za měsíční kampaň.

Nabízíme poctivý fixní měsíc inzerce za pevnou sumu s neomezeným počtem impresí - pouze tak totiž máte kontrolu nad svými inzertními výdaji a jejich efektivitou. Jak chcete zabránit firmám, nabízejícím inzerci na určitý počet impresí či kliknutí, aby nepoužily výše zmíněný software simulující přístupy (doslova jim vydělávající peníze)? Nedělejte si nejmenší iluze, že právě toto nedělají! My váš fixní měsíc inzerce nijak "oklikat" nedokážeme.
Věříme zkrátka na to, že některé věci je fér dělat starým dobrým osvědčeným způsobem - rozhodně ty, ve kterých jde o VAŠE peníze.
 
V současnosti nabízíme následující standardní formáty inzerce na naší skupině portálů Komodity.cz, USakcie.cz a Futures.cz:
 
(A) Záhlaví
Nejexklusivnější forma inzerce u nás, jelikož v každý daný čas je k mání pouze jediný banner tohoto typu. Váš inzerát se objeví vždy na vrchu naprosto každé stránky všech našich portálů, včetně všech stránek vytvořených naším vyhledávačem i všech osobních stránek vytvořených si uživateli v rámci naší služby "Můj Index". Váš inzerát bude již přímo odkazovat na URL vašeho webu formou otevření nového okna. V této sekci uplatňujeme přístup "kdo dřív přijde, ten zde inzeruje". Coby inzerent této verze u nás obdržíte zákaznický přístup do on-line statistiky zobrazování vašeho banneru a počtu kliknutí na něj unikátními IP adresami.
Rozměry 728*90 pixelů, max.velikost banneru 250KB.
Akceptujeme soubory .jpg a .gif, neakceptujeme flash.
Cena: individuálně vykalkulovaná na základě vašich požadavků.
 
(B) Čtverec 125*125
Váš inzerát se objeví vždy na naprosto každé stránce všech našich portálů, včetně všech stránek vytvořených naším vyhledávačem i všech osobních stránek vytvořených si uživateli v rámci naší služby "Můj Index". Jeho pozice bude náhodně rotovat spolu s ostatními bannery po pravé straně žlutého okraje všech našich stránek - vždy s garancí 1 imprese na každé vytvořené stránce portálů Komodity.cz, USakcie.cz a Futures.cz. Váš čtverec bude již přímo odkazovat na URL vašeho webu formou otevření nového okna. Coby inzerent této verze u nás obdržíte zákaznický přístup do on-line statistiky zobrazování vašeho banneru a počtu kliknutí na něj unikátními IP adresami.
Rozměry 125*125 pixelů, max.velikost banneru 12KB.
Akceptujeme soubory .jpg a .gif, neakceptujeme flash.
Cena: individuálně vykalkulovaná na základě vašich požadavků.
 
(C) Vertikál 120*240
Váš inzerát se objeví vždy na naprosto každé stránce všech našich portálů, včetně všech stránek vytvořených naším vyhledávačem i všech osobních stránek vytvořených si uživateli v rámci naší služby "Můj Index". Jeho pozice bude náhodně rotovat spolu s ostatními bannery po pravé straně žlutého okraje všech našich stránek - vždy s garancí 1 imprese na každé vytvořené stránce portálů Komodity.cz, USakcie.cz a Futures.cz. Váš vertikál bude již přímo odkazovat na URL vašeho webu formou otevření nového okna. Coby inzerent této verze u nás obdržíte zákaznický přístup do on-line statistiky zobrazování vašeho banneru a počtu kliknutí na něj unikátními IP adresami.
Rozměry 120*240 pixelů, max.velikost banneru 20KB.
Akceptujeme soubory .jpg a .gif, neakceptujeme flash.
Cena: individuálně vykalkulovaná na základě vašich požadavků.
 
(D) Mrakodrap 120*600
Váš inzerát se objeví vždy na naprosto každé stránce všech našich portálů, včetně všech stránek vytvořených naším vyhledávačem i všech osobních stránek vytvořených si uživateli v rámci naší služby "Můj Index". Jeho pozice bude náhodně rotovat spolu s ostatními bannery po pravé straně žlutého okraje všech našich stránek - vždy s garancí 1 imprese na každé vytvořené stránce portálů Komodity.cz, USakcie.cz a Futures.cz. Váš mrakodrap bude již přímo odkazovat na URL vašeho webu formou otevření nového okna. Coby inzerent této verze u nás obdržíte zákaznický přístup do on-line statistiky zobrazování vašeho banneru a počtu kliknutí na něj unikátními IP adresami.
Rozměry 120*600 pixelů, max.velikost banneru 52KB.
Akceptujeme soubory .jpg a .gif, neakceptujeme flash.
Cena: individuálně vykalkulovaná na základě vašich požadavků.
 
(E)  Proužek 468*60
Váš inzerát se objeví vždy na naprosto každé stránce všech našich portálů v jedné příslušné (vámi zvolené) sekci poslední, třetí vrstvy Indexu (t.j. například Index > Makléři akcioví, či Index > Obchodnický software) - tedy na vlastním seznamu odkazů v dané sekci, a to ve fixní pozici na vrchu stránky v rámci zvýrazněné Preferované zóny. V této sekci uplatňujeme přístup "kdo dřív přijde, ten zde získává nejvyšší pozici". Váš proužek bude již přímo odkazovat na URL vašeho webu formou otevření nového okna.
Rozměry 468*60 pixelů, max.velikost banneru 20KB.
Akceptujeme soubory .jpg a .gif, neakceptujeme flash.
Cena: individuálně vykalkulovaná na základě vašich požadavků.
 
(F)  Kabinet PR článek (v současnosti není v nabídce)
 
(G)  Preferovaná zóna
Nejpopulárnější a nejekonomičtější forma inzerce u nás. Textová popiska vašeho webu se (oproti standardním záznamům zvětšeným písmem) objeví vždy na naprosto každé stránce portálů Komodity.cz, USakcie.cz a Futures.cz v jedné, vám příslušící sekci poslední, třetí vrstvy (t.j. například Index > Makléři akcioví, či Index > Obchodnický software) - tedy na vlastním seznamu odkazů v dané sekci, a to ve fixní pozici na vrchu stránky v rámci zvýrazněné Preferované zóny, v abecedním pořadí názvů odkazů. (Fixní nejvyšší pozici v Preferované zóně nezávisle na abecedním pořadí si lze předplatit variabilní extra sumou - její výše vyplyne z aukce všech aktuálních zájemců). Váš zvýrazněný odkaz v Preferované zóně tak obdrží mnohonásobně vyšší návštěvnost, než kdyby byl standardně abecedně zařazen na svém místě tak, jak jsou ostatní (nezvýrazněné) popisky.
Aktuální ceny:
990,- Kč za měsíc** - při předplacení na 6 po sobě následujících měsíců**.
1.590,- Kč za měsíc** - při předplacení na 3 po sobě následující měsíce**.
2.590,- Kč za měsíc** - při objednávce na jediný měsíc**.
 
Co znamená poznámka: měsíc**? 
Termínem měsíc** se rozumí nejbližší plný kalendářní měsíc, od 1. dne daného měsíce 00:00 hodin do posledního dne daného měsíce 24:00 hodin středoevropského času (SEČ).
 
K uvedeným cenám inzerce
připočítáváme související 20% DPH. Na veškeré objednávky automaticky vystavujeme fakturu - daňový doklad, proto při vyplňování objednávkového formuláře níže uvádějte i IČ a DIČ vaší organizace. Všechny objednávky předtím, než bude inzerce spuštěna, musí být předplaceny. Veškeré uvedené ceny zahrnují neomezený počet impresí/kliknutí za předplacené období. Display Systems International Ltd. si vyhrazuje právo kdykoli bez předchozího upozornění změnit podmínky a/nebo ceny inzerce; nicméně jednou přijatá a potvrzená objednávka inzerce platí a garantuje původní ceny na celou dobu předplacení. Do kolonky "způsob platby" vybírejte výhradně z následujících: předfakturace, složenka, platební karta.
 
Limitovaná akceptace inzerce
Na internetové portály Komodity.cz, USakcie.cz a Futures.cz nebudou akceptovány bannery/webstránky s erotickým obsahem, informující a nabízející linky o ilegální činnosti (např. warez a podobné), o rasismu a ostatní stránky, jejichž obsah je protizákonný, rovněž nabádající nebo vyzývající k porušení zákonů České republiky a platných mezinárodních zákonů a dohod. Display Systems International Ltd. si vyhrazuje právo nepřijmout banner či kdykoli zrušit již akceptovanou a běžící kampaň s nevyhovujícím obsahem. Rozhodnutí přisluší výhradně společnosti Display Systems International Ltd. coby správci portálů Komodity.cz, USakcie.cz a Futures.cz. Za kompletní obsah a právní čistotu bannerů ručí správci jednotlivých serverů, nikoliv Display Systems International Ltd. Správce portálů Komodity.cz, USakcie.cz a Futures.cz nenese odpovědnost za případné porušování autorských práv, za pravdivost reklamních sdělení, či kvalitu služeb prezentovaných jednotlivými reklamními sděleními uživatelů nebo odkazovaným obsahem. Reklama na portálech Komodity.cz, USakcie.cz a Futures.cz nesmí porušovat právní předpisy České republiky a platné mezinárodní úmluvy nebo navádět k jejich porušování, stejně jako nesmí budit dojem, že s jejich porušováním souhlasí. Reklama na portálech Komodity.cz, USakcie.cz a Futures.cz nesmí obsahovat nic, co by mohlo vést k násilným aktům nebo je podporovat; nesmí obsahovat nic, co by hrubým a nepochybným způsobem uráželo národnostní, rasové nebo náboženské cítění příjemců reklamy. Reklama na portálech Komodity.cz, USakcie.cz a Futures.cz musí být slušná, čestná a pravdivá. Nesmí na uživatele portálů Komodity.cz, USakcie.cz a Futures.cz působit rušivě, bannery tudíž při přesměrování nesmí produkovat tzv. "pop-ups" (nevyžádaně otevíraná nová okna). Reklama na portálech Komodity.cz, USakcie.cz a Futures.cz nesmí šířit klamavé údaje o subjektu reklamy. Klamavým údajem je i údaj sám o sobě pravdivý, jestliže vzhledem k okolnostem a souvislostem, za nichž byl učiněn, může uvést v omyl. Produkty inzerované bannerem nesmí být popisovány jako "bezplatné" v případě, kdy spotřebiteli vzniká jakýkoliv jiný náklad kromě skutečných nákladů dodávky, dopravy či poštovného. V případě, že spotřebitel musí platit jakékoliv takovéto náklady, reklama musí obsahovat dostatečné zřetelné tvrzení v tomto smyslu. Reklama na tabákové výrobky, alkoholické nápoje a léky není na portálech Komodity.cz, USakcie.cz a Futures.cz povolena. Reklama na portálech Komodity.cz, USakcie.cz a Futures.cz nesmí porušovat autorská práva jiných subjektů. V případě podezření z porušení dle tohoto pravidla může být správcem portálů, společností Display Systems International Ltd. pozastaven banner do vyjasnění situace sporných stran.
 
Pokud jste se seznámili s VEŠKERÝMI výše uvedenými podmínkami a rádi byste si inzerci na portálech Komodity.cz, USakcie.cz a Futures.cz (akceptujíce výše uvedené podmínky a ceny) předplatili, vyplňte prosím následující objednávkový formulář. Políčka v něm označená červenou hvězdičkou (*) nutno povinně vyplnit.
 
 
* Vaše jméno a příjmení:
Název Vaší společnosti:
* Kompletní adresa:
* Kontaktní email:
* Kontaktní telefon:
Fax:
* Objednáváme reklamu na období:
* Typ inzerce (zvolte A/B/C/D/E/F/G):
* Způsob platby:
* Propagovaná URL adresa:
Jakýkoli další komentář a detaily:
 
V brzké době od nás obdržíte email s platebními instrukcemi a požadavky na formát objednané reklamy.
 
Kontrolní obrázek
Zde opište kontrolní kód:

Aktuální tipy & články
               >> ČTĚTE ZDE
Hluboce oceňuji nit "out-box" vidění problému, která se prolíná celou publikací. Spirit a životní jiskra neodmyslitelně čiší z každé stránky. Na Tvém přístupu mi hluboce imponuje vyprecizovaná jednoduchost. Studium systému je pro mě obohacující za rámec obchodu, případně vydělávání/prodělávání peněz.
Martin Koloc, Seychely
POMÁHÁME LIDEM
PRORAZIT NA BURZE
DOMŮ | MŮJ INDEX | PŘIDEJ ODKAZ | REKLAMA | KONTAKT | PRÁVNÍ PROHLÁŠENÍ
Naše loga | Přidej do oblíbených | Pošli přátelům | Moudra | Chybné odkazy | Zpětná vazba
Aktualizováno 26/10/2016. 2508 registrovaných odkazů. © 1997-2016 Display Systems International. Všechna práva vyhrazena.