komodity.cz

Připojte se k milionům lidí obchodujících akcie, komodity a opce

DOMŮ | STUDIJNÍ KURZY | MŮJ INDEX | PŘIDEJ ODKAZ | REKLAMA | KOŠÍK
ONLINE JIŽ 19 LET!
Jsme průkopnickým
investičním webem:
v provozu 1997-2016
>>VYHLEDEJ
Před týdnem jsem začal s obchodováním, a mé otevřené pozice jsou přes $2,870 v profitu. Tvoje metody skutečně pracují. Píšu Ti teď v pátek večer, a už se nemůžu dočkat do pondělí na otevření trhů.
Stanislav Trnka, Mariánské Lázně
NAUČTE SE
OBCHODOVAT KOMODITY
Na současné volatilní trhy používám vaše opční strategie - nevyžadují každodenní sledování cen a riziko je v nich nízké a pevně fixované. Namátkou ropa, zlato, nebo pšenice - jinak než opcemi bych na nedávných masivních pohybech nedokázal benefitovat. Mé opce mi za uplynulé 2 měsíce vydělaly přes $24,000 profitu.
Jiří Krejčí, Mladá Boleslav
VYDĚLÁVEJTE V OPCÍCH
S MINI RIZIKEM
Jako akciový makléř bych váš manuál doporučil jako povinnou četbu každému, kdo to se sebou myslí v obchodování vážně. Velmi dobře napsané, inspirující, ale pravdivé, realistické."
Martin Novák, Praha
UKÁŽEME VÁM,
JAK INVESTOVAT DO AKCIÍ
Komodity.cz > > > Přidej odkaz

Přidání nového odkazu
 
Jste vítáni navrhnout zde zaregistrování jakékoli s burzovním obchodováním související webové prezentace do naší databáze v sekci Index tohoto serveru. Uveřejnění v jeho základní formě je poskytováno zdarma, stejně jako jakékoli budoucí změny v popisu či znění URL adresy či jiných údajů, které mohou nastat.
 
Přejete-li si, aby váš odkaz byl oproti ostatním v příslušné kategorii zvýrazněn a dostalo se mu tak objektivně nejlepších podmínek pro to obdržet co nejvyšší návštěvnost, posuďte účast v našem programu Preferované sekce, eventuelně prostudujte celou naši nabídku inzerce.
 
Navrhujte nám k registraci webové prezentace výhradně prakticky související s burzovním obchodováním. Všechny jiné (s burzovním obchodováním nijak nesouvisející) návrhy budou odmítnuty. Prozkoumáte-li kompletní menu v sekci Index tohoto portálu, získáte dobrý přehled o všech tematických kategoriích, které jsou pro registraci k mání.
 
Nezkoušejte registrovat weby, které jsou "ve výstavbě" - nebudou akceptovány. Věnujte dostatek času zvolit si pro vaši prezentaci správnou, nejlépe odpovídající kategorii a opatřit ji nejpřesněji formulovaným popisem. Zvláštní pozornost věnujte volbě deseti klíčových slov, na základě kterých bude váš odkaz prohledáván v našem vyhledávači. Nemusíte mezi těchto deset zařazovat výrazy, které již obsahuje název vaší webové rezentace a/nebo znění vaší URL adresy.

Neočekávajte, že se vámi navržený odkaz objeví v příslušné kategorii ihned - každý nový návrh nejprve osobně prohlédneme předtím, než jej akceptujeme či odmítneme. Tento proces nám obvykle trvá několik dní, v krajním případě až 3 týdny.

Navrhujte webové prezentace výhradně v českém jazyce, jiný jazyk nebude k registraci akceptován. Nepište text ani názvy v kapitálkách (tj. TAKTO VELKÝM PÍSMEM). Nesnažte se opakovaně zařazovat jeden a ten samý webový odkaz do více nesouvisejících kategorií - riskovali byste kompletní vymazání všech vašich záznamů ze všech našich portálů.
 
V případě, že si z jakéhokoli důvodu přejete upravit znění svého stávajícího - již zaregistrovaného odkazu, opět prosím vyplňte registrační formulář níže s novými - opravenými - údaji. Tento formulář v sobě obsahuje dotaz, zda registrujete nový, anebo opravujete již existující záznam.
 
 
 
Nejste-li si jisti, zda je vaše web adresa na tomto serveru již zaregistrována či nikoliv, zde prosím zkontrolujte:
http://
 
Pokud jste si tedy nyní jisti, že vaše web adresa ještě na tomto serveru NENÍ zaregistrována (či chcete-li pozměnit údaje v již zaregistrovaném odkazu), vyplňte všechna políčka následujícího registračního formuláře. Veškeré požadované údaje jsou pro akceptaci registrace nezbytné.
 
URL Vaší webové adresy:
http://
Název Vašeho odkazu:
Vaše jméno a příjmení:
Vaše emailová adresa:
Vaše telefonní číslo:
Popiska pro Váš odkaz (max. 300 znaků):
Zde zadejte 10 klíčových výrazů, podle kterých bude Váš odkaz nalezen naším vyhledávačem:
Prosím klikněte na platící:
Toto je nově zadávaný URL odkaz, zde doposud neregistrovaný.
Toto je pouze úprava již zde dříve zaregistrovaného odkazu, jehož URL je:
 
Kontrolní obrázek
Zde opište kontrolní kód:
 
Provozovatel tohoto serveru si vyhrazuje právo na editaci názvu, popisu i klíčových slov jakéhokoliv odkazu, stejně jako na právo odmítnout jeho uveřejnění.

Aktuální tipy & články
               >> ČTĚTE ZDE
Největší přednost vašich kurzů vidím v důrazu na jednoduchost, logiku a proveditelnost. Neučíte žádné abstraktní teorie, všechno je realistické a dává to smysl. Vysvětlit srozumitelně a poutavě tak zdánlivě komplikovanou věc, jakou je burzovní trading, to jsem jinde nenašel.
Josef Hořejší, Plzeň
POMÁHÁME LIDEM
PRORAZIT NA BURZE
DOMŮ | MŮJ INDEX | PŘIDEJ ODKAZ | REKLAMA | KONTAKT | PRÁVNÍ PROHLÁŠENÍ
Naše loga | Přidej do oblíbených | Pošli přátelům | Moudra | Chybné odkazy | Zpětná vazba
Aktualizováno 01/10/2016. 2508 registrovaných odkazů. © 1997-2016 Display Systems International. Všechna práva vyhrazena.