komodity.cz

Připojte se k milionům lidí obchodujících akcie, komodity a opce

DOMŮ | STUDIJNÍ KURZY | MŮJ INDEX | PŘIDEJ ODKAZ | REKLAMA | KOŠÍK
ONLINE JIŽ 19 LET!
Jsme průkopnickým
investičním webem:
v provozu 1997-2016
>>VYHLEDEJ
Ráda bych Vám poděkovala jak za poutavě a pedagogicky obdivuhodně sepsaný kurz, tak i za trpělivou emailovou podporu, kterou jste mi věnovali. Snad Vás potěší, že můj v únoru založený účet má nyní více než trojnásobnou velikost.
Kateřina Pazderková, Brno
NAUČTE SE
OBCHODOVAT KOMODITY
Na současné volatilní trhy používám vaše opční strategie - nevyžadují každodenní sledování cen a riziko je v nich nízké a pevně fixované. Namátkou ropa, zlato, nebo pšenice - jinak než opcemi bych na nedávných masivních pohybech nedokázal benefitovat. Mé opce mi za uplynulé 2 měsíce vydělaly přes $24,000 profitu.
Jiří Krejčí, Mladá Boleslav
VYDĚLÁVEJTE V OPCÍCH
S MINI RIZIKEM
Mám všechny tvé kurzy a vedu si na mé poměry a úvodní očekávání výtečně. Čísly nechci ohromovat, pro mě osobně je rozhodující má vnitřní spokojenost, že dělám něco unikátního pro své vlastní budoucí zabezpečení. Jsem tím unešený, velmi mě to motivuje a dodává vitální energii a náladu do mého každodenního života.
Marek Benešovský, Příbram
UKÁŽEME VÁM,
JAK INVESTOVAT DO AKCIÍ
Komodity.cz > > > Přidej odkaz

Přidání nového odkazu
 
Jste vítáni navrhnout zde zaregistrování jakékoli s burzovním obchodováním související webové prezentace do naší databáze v sekci Index tohoto serveru. Uveřejnění v jeho základní formě je poskytováno zdarma, stejně jako jakékoli budoucí změny v popisu či znění URL adresy či jiných údajů, které mohou nastat.
 
Přejete-li si, aby váš odkaz byl oproti ostatním v příslušné kategorii zvýrazněn a dostalo se mu tak objektivně nejlepších podmínek pro to obdržet co nejvyšší návštěvnost, posuďte účast v našem programu Preferované sekce, eventuelně prostudujte celou naši nabídku inzerce.
 
Navrhujte nám k registraci webové prezentace výhradně prakticky související s burzovním obchodováním. Všechny jiné (s burzovním obchodováním nijak nesouvisející) návrhy budou odmítnuty. Prozkoumáte-li kompletní menu v sekci Index tohoto portálu, získáte dobrý přehled o všech tematických kategoriích, které jsou pro registraci k mání.
 
Nezkoušejte registrovat weby, které jsou "ve výstavbě" - nebudou akceptovány. Věnujte dostatek času zvolit si pro vaši prezentaci správnou, nejlépe odpovídající kategorii a opatřit ji nejpřesněji formulovaným popisem. Zvláštní pozornost věnujte volbě deseti klíčových slov, na základě kterých bude váš odkaz prohledáván v našem vyhledávači. Nemusíte mezi těchto deset zařazovat výrazy, které již obsahuje název vaší webové rezentace a/nebo znění vaší URL adresy.

Neočekávajte, že se vámi navržený odkaz objeví v příslušné kategorii ihned - každý nový návrh nejprve osobně prohlédneme předtím, než jej akceptujeme či odmítneme. Tento proces nám obvykle trvá několik dní, v krajním případě až 3 týdny.

Navrhujte webové prezentace výhradně v českém jazyce, jiný jazyk nebude k registraci akceptován. Nepište text ani názvy v kapitálkách (tj. TAKTO VELKÝM PÍSMEM). Nesnažte se opakovaně zařazovat jeden a ten samý webový odkaz do více nesouvisejících kategorií - riskovali byste kompletní vymazání všech vašich záznamů ze všech našich portálů.
 
V případě, že si z jakéhokoli důvodu přejete upravit znění svého stávajícího - již zaregistrovaného odkazu, opět prosím vyplňte registrační formulář níže s novými - opravenými - údaji. Tento formulář v sobě obsahuje dotaz, zda registrujete nový, anebo opravujete již existující záznam.
 
 
 
Nejste-li si jisti, zda je vaše web adresa na tomto serveru již zaregistrována či nikoliv, zde prosím zkontrolujte:
http://
 
Pokud jste si tedy nyní jisti, že vaše web adresa ještě na tomto serveru NENÍ zaregistrována (či chcete-li pozměnit údaje v již zaregistrovaném odkazu), vyplňte všechna políčka následujícího registračního formuláře. Veškeré požadované údaje jsou pro akceptaci registrace nezbytné.
 
URL Vaší webové adresy:
http://
Název Vašeho odkazu:
Vaše jméno a příjmení:
Vaše emailová adresa:
Vaše telefonní číslo:
Popiska pro Váš odkaz (max. 300 znaků):
Zde zadejte 10 klíčových výrazů, podle kterých bude Váš odkaz nalezen naším vyhledávačem:
Prosím klikněte na platící:
Toto je nově zadávaný URL odkaz, zde doposud neregistrovaný.
Toto je pouze úprava již zde dříve zaregistrovaného odkazu, jehož URL je:
 
Kontrolní obrázek
Zde opište kontrolní kód:
 
Provozovatel tohoto serveru si vyhrazuje právo na editaci názvu, popisu i klíčových slov jakéhokoliv odkazu, stejně jako na právo odmítnout jeho uveřejnění.

Aktuální tipy & články
               >> ČTĚTE ZDE
Váš kurz ukazuje burzovní byznys takový, jaký doopravdy je, nic nezamlčuje a nezastírá. Otevírá oči. Metodologie je přímočará, jednoduchá a efektivní. Pro začátečníka jde o ten nejlepší start, o kterém vím. Neumím si představit, jak na burze začíná ten, kdo kurz nezná. Děkuju za nápad něco takového vytvořit.
Marek Šulc, Chomutov
POMÁHÁME LIDEM
PRORAZIT NA BURZE
DOMŮ | MŮJ INDEX | PŘIDEJ ODKAZ | REKLAMA | KONTAKT | PRÁVNÍ PROHLÁŠENÍ
Naše loga | Přidej do oblíbených | Pošli přátelům | Moudra | Chybné odkazy | Zpětná vazba
Aktualizováno 25/10/2016. 2508 registrovaných odkazů. © 1997-2016 Display Systems International. Všechna práva vyhrazena.