komodity.cz

Připojte se k milionům lidí obchodujících akcie, komodity a opce

DOMŮ | STUDIJNÍ KURZY | MŮJ INDEX | PŘIDEJ ODKAZ | REKLAMA | KOŠÍK
ONLINE JIŽ 19 LET!
Jsme průkopnickým
investičním webem:
v provozu 1997-2016
>>VYHLEDEJ
Jsem velmi spokojený s celým komoditním kurzem. Tři dny po jeho obdržení jsem začal s papírovým tréninkem, a za měsíc jsem už obchodoval. Jenom nevím, kdo mi uvěří, že jsem včera za necelé dvě hodiny vydělal přes 550 dolarů! :-)
František Vild, Praha
NAUČTE SE
OBCHODOVAT KOMODITY
Na současné volatilní trhy používám vaše opční strategie - nevyžadují každodenní sledování cen a riziko je v nich nízké a pevně fixované. Namátkou ropa, zlato, nebo pšenice - jinak než opcemi bych na nedávných masivních pohybech nedokázal benefitovat. Mé opce mi za uplynulé 2 měsíce vydělaly přes $24,000 profitu.
Jiří Krejčí, Mladá Boleslav
VYDĚLÁVEJTE V OPCÍCH
S MINI RIZIKEM
Jako akciový makléř bych váš manuál doporučil jako povinnou četbu každému, kdo to se sebou myslí v obchodování vážně. Velmi dobře napsané, inspirující, ale pravdivé, realistické."
Martin Novák, Praha
UKÁŽEME VÁM,
JAK INVESTOVAT DO AKCIÍ
Komodity.cz > Škola > Komoditní Kurz & Manuál

Tomův první a dodnes nejpopulárnější kurz!

První čsl komoditní kurz & manuál - futuresPan XYZ zvedl 30.července dopoledne telefon a vymačkal číslo svého brokera. "Tady XYZ, jak se máte? Dnes ráno jsem studoval grafy a v prosincové kukuřici dostávám čistý nákupní signál. Navíc byly včera večer zprávy plné drastického sucha, které ničí americkou úrodu. Ceny by měly jít nahoru! Chci koupit dva kontrakty prosincové CBOT kukuřice za 212.75 na stopu. Jakmile mi budou pozice otevřeny, můj stop-loss mi zadejte na 209.75 - nechci totiž riskovat víc, než 150 dolarů na kontrakt. Pokud cena dorazí k rezistenci u 238, chci si vybrat svůj profit... řekněme za 237.25 chci být venku z obou pozic. Rozumíte mi, co chci udělat? Fajn, takže mi prosím pro kontrolu zopakujte znění mého příkazu. (...) OK, v pořádku. Díky, mějte se, nashle!" Tento telefonát trval panu XYZ asi minutu a půl. Předtím si zhruba půl hodiny prohlížel na internetu komoditní grafy.
 
Stejného dne odpoledne zavolá broker panu XYZ, že se trh dotknul jím stanovené ceny a nakoupil pro něj dva kontrakty v prosincové kukuřici.
 
O dva dny později další telefonát od brokera. Pan XYZ se dozvídá, že právě vystoupil z trhu za 237.25 tak, jak si naplánoval. Pan XYZ právě absolvoval typický krátkodobý komoditní obchod. Před třemi dny nakoupil dva kontrakty kukuřice, k jejichž kontrole mu stačilo mít na svém obchodním účtu $800. Nakoupil nízko, prodal vysoko. Nakoupil za 212.75, prodal za 237.25. Rozdíl 24.5 centů x $50 v kontraktu x 2 kontrakty znamenají pro pana XYZ profit $2,450 během tří dní, za 30 minut "dřiny" při prohlížení si grafů.
 
Dva a půl tisíce dolarů za 30 minut a jeden telefonát?Říkáte si "příliš lákavé na to, aby to byla pravda"? Myslíte, že pan XYZ je génius a nikdo jiný by tento obchod nedokázal udělat? Buďte si jisti že tisíce, mnoho tisíců - zcela obyčejných a nenápadných lidí - provádí takovéto TYPICKÉ komoditní obchody každý den. Tyto lidi pravděpodobně nepotkáte na žádné párty společenské smetánky, nebudete o nich číst v žádném magazínu ani je nespatříte na televizní obrazovce. Tyto lidi nerozpoznáte od druhých na ulici. Tito lidé nejsou ničím jiným výjimeční než tím, že umí vidět PŘÍLEŽITOSTI ve věcech, ve kterých většina ostatních vidí spíše zlé zprávy, katastrofu, nedostatek, problémy. Tito lidé nepoužívají nic více než svůj zdravý rozum a pravidlo "nakoupit nízko, prodat vysoko".
 
Denní graf prosincové 1999 CBOT kukuřice (CZ9)
Komoditní graf - CBOT kukuřice prosinec 1999 CZ9

Nezávisle na tom, čím se v životě živíte a jak moc se vám daří
 - stalo se vám, že jste se přistihli, jak sami sobě říkáte: "Přeci MUSÍ existovat nějaká lepší, jednodušší cesta"...? Poslouchejte - taková cesta opravdu EXISTUJE!
 
Osobně jsem ve svém životě poznal a sám na vlastní kůži vyzkoušel dlouhou řadu způsobů vydělávání peněz, ale tenhle je podle mého názoru ideální. Kdybych vám dal do rukou tužku a papír a požádal vás, abyste si vymysleli "nejperfektnější" způsob obživy, myslím, že tento by se ukázal být ještě lepším. Nepotřebuje žádné zaměstnance; žádné sklady ani zásoby zboží; žádné povolení a licence. Nejedná se o žádnou franšízu a nikomu nesplácíte žádné úroky ani výpalné. Nemusíte inzerovat, protože neexistují žádní zákazníci.
 
V polovině 90.let, před vydáním svých obchodních metod do současné formy Kurzu & Manuálu, jsem naučil co dělám několik svých nejbližších přátel. Byli mezi nimi toho času studenti, prodavač z obchodu, opravář aut, profesionální sportovec, úřednice, pár podnikatelů, a na ty ostatní si nyní nevzpomínám. Většina z těchto lidí nyní aktivně obchoduje v komoditách a nemálo z této většiny se obchodováním živí stejně jako já. Naučili se něčemu, co nemá nic společného s podomním prodejem, s hazardem, se zásilkovým obchodem, s multi-levelem a ostatními "chytáky", co vás nyní mohou napadnout. Já sám tento způsob obživy nazývám absolutně perfektním byznysem. Jedná se o elegantní, čestnou, zábavnou, a nejkapitalističtější záležitost, kterou jsem kdy poznal.
 
--------------------------------------------------------------------------------------------
KC"V komoditách pracuji jenom s jednou jedinou osobou, a to tou, kterou vidím každé ráno v zrcadle.
Zatím jsem nikdy nestrávil se svým obchodováním víc, než hodinu denně, naučil jsem se v každém obchodě riskovat vždy minimální částku, protože rád v noci spím. Svou investici do Vašeho kurzu jsem měl zpátky už po prvním obchodě v cukru."
Kamil Coufal, Karlovy Vary
--------------------------------------------------------------------------------------------

ST"Tome, Tvůj kurz na mě udělal obrovský dojem. Zkoušel jsem měsíc trénovat komodity na papíře přesně tak, jak doporučuješ. Nemůžu uvěřit, že mi tak "uteklo" v opravdových trzích skoro $8,000, které jsem mohl vydělat, kdybych začal obchodovat rovnou. Před týdnem jsem začal s opravdovým obchodováním, a mé otevřené pozice jsou přes $2,870 v profitu. Tvoje metody skutečně pracují. Díky mnohokrát. Tenhle dopis Ti píšu v pátek večer, a už se nemůžu dočkat do pondělí odpoledne..."
Stanislav Trnka, Mariánské Lázně
--------------------------------------------------------------------------------------------


A stejně jako výše zmíněné lidi, i vás naučím, jakým způsobem si můžete PODSTATNĚ zvýšit svůj současný příjem. Dokonce se možná poté rozhodnete skončit se svou stávající profesí, tak jak to udělalo mnoho z nás. Pokud mi věnujete 30 minut svého času denně po dobu jednoho až dvou měsíců, dokážu vám, že to je možné - a zjistit to vás nebude stát ani korunu.
 
Skutečně - nebudete potřebovat žádné peníze k tomu, naučit se a tréninkem si ověřit můj obchodní systém; naučíte se tomu nanečisto, na papíře, s použitím hypotetických peněz, a přesto v reálných podmínkách skutečných trhů. Poté, co se naučíte obchodovat a budete v tréninku stabilně dosahovat zisku, můžete začít obchodovat na opravdových trzích s opravdovými penězi s již tak nízkou startovací částkou jako $2,000 (jakkoli za optimální počáteční výši účtu považuji cokoli mezi $5,000 a $10,000).
 
Nezáleží na tom odkud pocházíte, kolik je vám let, jaký je váš sociální status a jaké máte IQ.
Pokud umíte číst, psát, sčítat a odčítat, naučím vás jakým způsobem vydělávám já a mnoho mých studentů peníze na hlavních komoditních burzách světa. Ihned jakmile si přečtete můj 170+ stránkový manuál, můžete začít trénovat mé obchodní metody na papíře, dokud nezískáte potřebnou jistotu, výsledky a sebevědomí (většina studentů se cítí připravena na skutečné obchodování za 4 až 8 týdnů). Poté budete moci "pracovat" tam, kde to právě vám vyhovuje nejlépe - ze svého domova, ze své stávající kanceláře, z jakéhokoli místa, které pokrývá telefonní/internetový signál. Budete-li mít jakékoli otázky, budete-li potřebovat jakoukoli pomoc v průběhu své přípravy, stačí mi jen napsat email pro rychlou osobní asistenci.
 
Záhy pravděpodobně zjistíte, že já přemýšlím a dělám věci poněkud JINAK, než co bývá obvykle považováno za "normální". Mnoho mých studentů, a zejména těch, kteří okusili i jiný než můj Kurz, mi píše, že můj přístup je radikální, avšak současně velmi jednoduchý. Mají pravdu. Můj Kurz je celý o VÁS - o lidských bytostech. Není to žádný maskovaný pokus prodat vám nějaký obchodnický software, poradenské nebo brokerské služby. Zaměřuji se v něm na trénink nejdokonalejšího computeru na světě - lidského mozku.
 
Jakmile vstoupíte do obchodnického světa, ze všech stran se na vás začnou valit nabídky nejrůznějších computerových analytických programů. Já osobně obchoduji od roku 1994, a dodnes žádný obchodnický software nepoužívám. Tyto programy vám nikdy v dlouhodobém měřítku nezačnou v trzích vydělávat peníze. Pořídíte-li si dva anebo tři odlišné, zjistíte, že vám na tu samou situaci v trhu budou generovat protiřečící si signály a skončíte naprosto zmatení.

Já v trzích používám výhradně jen SVÉ oči a SVŮJ mozek. Obchodovat pouze na základě vlastní hlavy je v konečném důsledku o mnoho jednodušší a zejména oproštěné od fatálního stresu, jelikož vždy přesně víte co, kdy a proč udělat. Naučím vás zaměřit se na vyhledávání frekventovaně se v trzích opakujících formací, které vaše oči brzy začnou na první pohled rozpoznávat a používat coby spolehlivé signály pro vlastní obchodování.

Možná vám to nyní nebude dělat ten nejlepší smysl, ale naučím vás též s úsměvem akceptovat ztráty. Žádný komoditní obchodník na světě se nevyhne ztrátovým obchodům, kdy se přes všechna očekávání a předpoklady trh otočí proti němu. Zásadní věcí, která však dlouhodobě činí rozdíl mezi vítězi a poraženými, je umění pevně a za všech okolností limitovat velikost i frekvenci svých ztrát a naopak nechat své zisky se v trhu rozvíjet a vyrůst do rozměrů, kdy svou velikostí hravě převýší plánovaně ohraničené ztrátové obchody. Na tomto axiomu jsou mé obchodní strategie postaveny.

Můj systém je jako stvořený dopodrobna se jej naučit testováním na papíře a to tak dlouho,
jak jen budete sami potřebovat;

a teprve poté, co vás vaše vlastní výsledky přesvědčí, že máte reálnou šanci v obchodování uspět, tak teprve poté začít investovat opravdové peníze. Jen počkejte, jaké rozrušení, depresi i pocity vítězství a rostoucího sebevědomí zažijete při obchodování reálných komodit nanečisto na papíře! Zpočátku totiž budete pravděpodobně tak jako většina nás ostatních dělat chyby, tak proč se nenaučit maximum bezbolestnou cestou předtím, než položíte na stůl své skutečné peníze? Nenapadá mě chytřejší způsob, jakým se pustit do svého nového podniku.
 
Já sám jsem dlouhé roky pátral po snadné a rychlé cestě k penězům všude, kde jsem mohl, žádnou fungující však nenašel. Věřte mi - vyzkoušel jsem pravděpodobně všechno, co jste zkusili i vy (a dost možná ještě o něco víc): klasické zaměstnání, mnoho verzí podnikání ve výrobní sféře, tuzemském velko- i maloobchodě, v mezinárodním import/export zastoupení, v importu zbrusu nového MLM, dokonce v dealerství automobilů. Samé špatné vzpomínky. Každé ráno jsem se probouzel stísněn depresí ze své nedobré finanční situace, s vědomím, že mě čeká další den v řadě snažení se a tvrdé práce - avšak na bohatství někoho druhého, přičemž sám jsem ztěží dokázal platit účty.
 
Jediné, o co jsem se snažil, bylo najít cestu k dostatku peněz, bezpečí a odvahy skončit se vším ostatním. V průběhu všech těch let hledání jsem potkal smutně vysoké množství odevzdaných lidí, kteří svou naději očividně vzdali. Mě se nakonec podařilo jednu takovou cestu k penězům, bezpečí a odvaze objevit. Od té doby nedělám nic jiného. A myslím, že NIKDY nic jiného už nebudu chtít dělat. A jak jsem již zmínil, i řada mých studentů skončila se svým zaměstnáním a živí se obchodováním, či si komoditami vydělává vážné peníze coby doplněk ke svému hlavnímu příjmu.
 
Můj nový objev byl vzrušující, zábavný, rychlý. Během pár týdnů jsem cítil, že stojím pevně na svých nohou, že vím co dělám, vidím konkrétní a okamžité výsledky a zejména - že jsem závislý pouze a jen sám na sobě - moje výsledky neovlivňuje nikdo druhý! Tomuto byznysu se nic nevyrovná! Nemovitosti, investiční fondy, maloobchod, mail-order, multi-level... - tenhle byznys byl daleko lepší!
 
Poté, co jsem si jej vyzkoušel na papíře,
jsem do trhů investoval opravdové peníze
a překvapil se znovu: fungovalo to!

Můj první obchod mi přinesl několik stovek dolarů během pouhých pár dní, přesně tak, jako předtím tolikrát na papíře! Až jsem se přistihl, jak se ptám sám sebe: "Bude to vždycky takhle snadné?" Ok, zanedlouho poté jsem sám na vlastní kůži poznal, že "TAKHLE" snadné to vždy nebude, že na mne v trzích číhá také pořádný díl risku, který bych se měl naučit nějakým způsobem kontrolovat... ale to už je jiná část příběhu z mého Manuálu. Faktem zůstává, že jsem od prvního dne - kdy jsem komodity objevil - až dodnes nepřestal mít pocit hraníčící s odvážnou jistotou: toto je absolutně perfektní byznys. Nemusím nikomu nic prodávat, nemusím jednat s nikým druhým, koho neznám a nevím, co od něj mohu čekat. V tomto podniku jsem jen já sám, komoditní grafy, telefon či internet a moje obchodní metody. A už tehdy jsem se nemohl dočkat, až tenhle svůj objev ukážu ostatním.

--------------------------------------------------------------------------------------------
FV"Jsem velmi spokojený s celým komoditním kurzem. Tři dny po jeho obdržení jsem začal s papírovým tréninkem, a ve čtvrtém týdnu jsem již měl podepsanou smlouvu s brokerem a nemohl se dočkat, až začnu skutečně obchodovat. V uplynulých třech týdnech papírového tréninku jsem totiž vykázal profit přes $4,500 a i když vím že bych měl možná trénovat dále, tento "papírový" profit mě nenechal déle spát! Doslova!
... no, a včera jsem udělal svůj úplně první opravdový komoditní obchod ve svém životě. Ano, byl to ten super-rychlý denní obchod v kanadském dolaru, přesně podle TDE. Jenom nevím, kdo mi uvěří, že za necelé dvě hodiny jsem vydělal přes 550 dolarů! :-)"
František Vild, Praha
--------------------------------------------------------------------------------------------
MN"Zdravím Tome. Po dnešku jsem zaznamenal skvělý počinek a tak se vám chci jen zmínit a poděkovat za rady a vaše "americké" vedení. :o) Dnes jsem úplně skvěle realizoval a na PT vystoupil ze tří day-tradů. Dělal jsem dnes LONG Kanaďan (+320 USD), LONG zlato (+450 USD) a SHORT hovězí (+600 USD). Jenom jsem měl vzít ksakru alespoň 2 kontrakty... všude byl jen jeden :o)))
Na zítra mám ještě 500 babek otevřeného profitu v SMH5 sojovém šrotu... LHJ5 mi utekl na OR a v Yenu jsem byl venku na posunutém SL (-12 babek ztráta + komise). Dnes prostě 1870 USD profitu i s tou sójou."
Milan Nový, Ostrava
--------------------------------------------------------------------------------------------
 
Mám nápad - pustme se zde spolu do jakési nulté, uvítací lekce mého Kurzu.
Úplně první věcí, kterou chci, abyste si zapamatovali a nikdy nezapomněli, je fakt, že na světě NEEXISTUJÍ ŽÁDNÍ FINANČNÍ EXPERTI. Tečka. Myslíte si, že já, anebo všichni ti kravaťáci z TV obrazovek známe nějaké tajemství, ostatním nedostupné? Hlouposti. Za 30 minut denně po dobu 1 až 2 měsíců se můžete naučit, jak si vydělat víc peněz, než jste se kdy odvážili pomyslet, a to způsobem, který vám bude připadat čestný, zábavný a profesionální. Vy SAMI jste tím nejlepším správcem svých vlastních peněz - souhlasíte se mnou?
 
Na onen zpočátku ilustrovaný obchod v prosincové kukuřici nás včas upozornily naše obchodní metody; tento obchod jsem udělal já a spolu se mnou spousta mých studentů, absolventů tohoto Kurzu. Kdokoli z nás mohl být oním panem XYZ. Jedna studentka, která pár dní před tímto obchodem právě dokončila svůj papírový trénink po absolvování kurzu, a pro kterou byl tento obchod v kukuřici vstupenkou do světa opravdového obchodování "naostro" s opravdovými penězi, mi následující den napsala: "To bylo mých nejrychlejších a nejsnazších $2,500
v mém životě!"...
 
Říkáte si nyní, "Dobře, ale dokázal(a) bych i já vydělat ty samé peníze?" Ano, dokázali byste to. Tisícovky zcela obyčejných lidí, takových jako jste vy a já, to toho dne dokázaly. A v následujících dnech již tito lidé využívali podobných příležitostí v jiných komoditních trzích. Mnoha těmto lidem se toho v jejich životech děje daleko méně, než třeba právě vám. Těmto lidem nemuseli operovat mozek, aby byli schopni dělat to, co dělají. O těchto lidech svět pravděpodobně nikdy nic neuslyší.
 
"Dobře, ale co já vůbec vím o nějaké kukuřici"...
Nemusíte vědět vůbec NIC o kukuřici - anebo o pšenici, ovsu, cukru, zlatu, kávě, ropě, bavlně nebo třeba o sójových bobech, nemusíte dokonce ani vědět, jak vypadají. Všechno, co POTŘEBUJETE vědět, vás naučím ve svém Kurzu.
 
Poslouchejte - vy už znáte základy tohoto byznysu, pouze ještě nevíte, jak pomocí těchto "základů" vydělat peníze! Aniž by si to kdy uvědomil, každý z nás dělá přesně to, co my obchodníci na komoditních trzích, každý den v supermarketu či místní samoobsluze. Nakupujete pouze to, co potřebujete a pouze za cenu, která vám připadá "rozumná", či "výhodná" - je to tak? A pokud se v regálech objeví nějaká "cenová bomba", většina z nás ji má ve svém vozíku. Komoditní obchodníci nedělají nic jiného.
 
Komoditní burzy jsou jakýmsi hlavním supermarketem, kde celý svět nakupuje své základní spotřební položky. Obrovským supermarketem. Pro vaši představu, například v trhu se sójovými boby projde rukama každý den obchodníkům víc peněz, než u nejvíce obchodovaných akcií na věhlasné NYSE na Wall Streetu. Tyto komodity svět nezbytně potřebuje k tomu, aby fungoval, aby přežil do dalšího dne. Nezávisle na tom, jaká je jejich cena, je-li jich nedostatek či nadbytek, co svět bude světem, objemy obchodních transakcí uzavíraných den co den na komoditních burzách budou mít pravděpodobně stále rostoucí křivku; minimálně do té doby, co stejným směrem poroste i křivka lidské populace.
 
Dovolte mi nyní nabídnout vám jakousi mini-anketu,
která však ve skutečnosti žádnou anketou není: řekněte mi, kterým směrem se za 5 či 10 let budou nacházet ceny nemovitostí, nájemního bydlení, ceny automobilů, veřejné dopravy, ceny za jídlo, oblečení, vzdělání, kulturu či za lékařskou péči? Každý z vás, každý do jednoho znáte odpověď. Zdá se, že všichni máme na vybranou: buďto zvýšit svůj současný příjem, anebo snížit svou spotřebu. Každý můžete (je-li to vaše situace) pokračovat ve svém finančním zápase, sotva držet hlavu nad vodou, obávat se budoucnosti, zabředávat víc a víc do dluhů.

ANEBO se naučit mým jednoduchým obchodním metodám, které se mohou stát vaším ultimátním řešením veškeré budoucí inflace, které neunikneme. A zatímco si každý okolo bude stěžovat na chřadnoucí ekonomiku, nezaměstnanost, nedostupné úvěry, nedostatek zakázek a málo utrácející zákazníky, vy se můžete naučit jak vydělávat peníze NEZÁVISLE na tom, co se v ekonomice právě děje.
 
Jak byste si změnili svůj vlastní současný život, kdybyste MĚLI tolik peněz, kolik byste si přáli?
Jak byste každý den strávili? Co byste dělali? A co byste naopak dělat PŘESTALI?
 
Věřte tomu nebo ne, ale nejlepší věcí na tom mít peníze není všechen ten luxus, který si za ně můžete koupit. Luxusní věci umí život zpříjemnit, o tom není pochyb. Nejlepší na tom mít dost peněz je však ten sebejistý, příjemně uklidňující pocit, který cítíte uvnitř každé ráno po probuzení a kdykoli během dne. Pocit jistoty, že je o vás a vaše okolí postaráno a že vše máte pod kontrolou. Že můžete každé ráno vstát a pustit se zrovna do té věci, do které máte chuť se pustit - bez nepříjemně mučivého špatného svědomí, že snad děláte něco a jste někde, kde byste být neměli.
 
Začněte nyní vzpomínat a přemýšlet o všech věcech, které jste kdy chtěli, o kterých jste kdy snili, v které jste doufali, či se o ně neúspěšně pokoušeli. A nedržte se rozhodně při zemi! Dům vašich snů. Konkrétní auta. Cestování na specifická místa. Pomoc druhým. Vzdělání. Nákupy. Prvotřídní zboží a služby. Prvotřídní VŠECHNO. A hlavně - klidný spánek a hřejivě uklidňující pocit finančního zabezpečení. Na celý zbytek života.
 
Možná nyní budete šokováni - ale všechny tyto věci na VÁS čekají. Všechny jsou dosažitelné. Nikdo na ně nemá větší právo. Nikdo nemá na vaše sny větší právo, než VY! A právě o tomhle je ve skutečnosti mít peníze. O svobodě mít k mání všechen svůj Bohem přidělený čas a nakládat s ním, jak vám velí vlastní srdce - nikoli peněženka, zaměstnavatel, firma, strach, nepříznivé okolnosti.
O svobodě mít svůj vlastní seznam snů, a zejména pak žít podle něj! O svobodě vychutnat si svůj život dosytosti. Svobodě uchopit všechny své sny, tajná přání, záliby a lásky, a otočit je do opravdového života, do skutečné reality. Není nad to žít takovýto život. A začít s tím ihned, okamžitě. Kde je psáno, že tu budete i za deset let, za rok, dokonce za měsíc? Žít je třeba PRÁVĚ TEĎ.

-------------------------------------------------------------------------------------------- 
SD"Tome, dlužím Ti poděkování mé i celé mé rodiny!
Za poslední 2 měsíce jsem otočil svůj původní vklad $2,500 do rovných $12,000 zisku! Díky za geniálně napsaný kurz i Tvůj drahocenný čas a trpělivost, kterou jsi se mnou v průběhu posledního čtvrtroku měl!"
Stanislav David, Tábor
--------------------------------------------------------------------------------------------

LD"Po prvním měsíci obchodování mi můj obchodní účet povyrostl o $4,200. Zcela vážně uvažuji, že si nechám poslat své původní
$3,000 se kterými jsem začínal, a začnu si bez emocí "hrát" s vydělanými penězi."
Luděk Doležal, Chomutov 
 --------------------------------------------------------------------------------------------
VŠ"Tome, dnes jsem uzavřela svůj první obchod v životě.
Profit $2,500 v kukuřici - to jsou nejrychlejší a největší peníze
v mém životě!
Ani ve snu by mě nenapadlo, že bych někdy mohla dělat právě tohle."
Vendula Šímová, Cheb
--------------------------------------------------------------------------------------------

Já osobně si svůj vlastní seznam snů stále schovávám a nejen to - stále jej používám, stále jej aktualizuji. Připadá mi velmi zajímavé a poučné zároveň si své seznamy snů schovávat - kdykoli tak vidíte, jak daleko jste se v nich dostali. A též jak se vám časem vyvíjí. A je ohromující, co všechno nám tento život nabízí - a cokoli z toho je k mání i pro vás, naleznete-li odvahu snít a své sny si připouštět.
 
Můj Kurz je celý o tom, skutečně si své sny chytit.
Můj Kurz je naprosto odlišný od všeho, co kdy a kde bylo na téma komodit a burzovního obchodování napsáno. Nepochopte mne zde špatně - naprosto netvrdím, že jsem napsal nejlepší věc, nebo že jsem největší expert na světě. Naprosto ne! Bezpochyby existují kopce mnohem lépe napsaných knih, a expert - expert nejsem naprosto žádný! S naprostou seriózností však tvrdím, že
můj Kurz je absolutně odlišný od všeho ostatního, co je kde k mání.
A nemá vůbec nic společného s tím, co řada z vás mohla o komoditách nebo obchodování na burzách slyšet anebo číst někde jinde. Abych byl upřímný, vlastně je mnohem lepší, když toho před mým Kurzem víte o komoditách co nejmíň - alespoň vám nebudou na obtíž všechny ty mýty a falešné představy, co o burzovním obchodování mezi lidmi kolují. Ač vám to může přijít legrační, představy většiny lidí o akciovém a komoditním obchodování jsou limitovány akčními scénami z filmů "Záměna" s Eddiem Murphym či "Wall Street" s Mikem Douglasem. Čímž netvrdím, že by snad nebyla dobrá zábava se na tyto snímky kdykoli u drinku a buráků podívat...
 
Komoditní makléři - KOMODITY.CZZmiňujíc ony filmy, možná si někteří z vás vybaví televizní záběry hektické vřavy z některé burzovní arény, kde zdánlivě chaotický les mávajících rukou se mísí s hlasitými výkřiky většiny zúčastněných... tento, pro laické oko pravděpodobně nepochopitelný zmatek, je ve skutečnosti nejprůhlednější způsob obchodování, který tento svět zná - otevřená aukce, kde každý obchod musí být proveden formou veřejného podání a přijetí nabídky. Tímto způsobem probíhá veškeré komoditní nakupování a prodávání. Preferujete ráno kávu anebo snad kakao? A dáváte si do nich cukr? Všechny tyto tři komodity někdo původně koupil a prodal na trhu newyorské ICE burzy, než skončily na vašem stole...
 
Toto obchodování (skrze brokery-makléře) je dnes přístupné díky nízkým vstupním investicím obrovským masám lidí, a díky svému potenciálu produkce zisků (pákovým efektem), který nemá v jiných investičních odvětvích obdoby, také obrovské masy lidí láká.

Chci vám nyní ukázat, co mám konkrétně na mysli nízkou investicí, pákovým efektem
a vysokým ziskem;
 Na konci září 1999 jsme nakoupili kontrakt zlata na ceně $260 za unci (nízko), a o týden později jej prodali na ceně $320 za unci (vysoko). K tomu, abychom byli schopni takovýto kontrakt zlata kontrolovat, nám náš broker "zablokoval" na našem obchodním účtu $1,000, které nám po našem opětném prodeji onoho kontraktu, tj. po uzavření své pozice o týden později, opět "uvolnil". Náš čistý profit během tohoto týdne činil $320-$260=$60 za unci (rozdíl ceny) x 100 uncí v jednom kontraktu, tj. $6,000. Neboli 600% na náš základní vklad během jediného týdne (který nám byl ovšem vrácen!).

Přesně toto jsem měl na mysli pákovým efektem s nízkou investicí a neobvykle vysokým potenciálem vytvoření rychlého zisku. Následující týdenní graf spotového trhu s COMEX zlatem dokumentuje cenový pohyb, během kterého jsme provedli onen zmíněný obchod - viz cenová akce v "závěru" grafu (tedy na jeho pravém okraji).
 
Týdenní graf spotového COMEX zlata (GC Weekly)
Komoditní graf - spotové COMEX zlato weekly 

Podobně silnou techniku pákového efektu použili mnohokrát v historii velmi bohatí lidé ve spekulacích s nemovitostmi k akumulaci ještě většího jmění; potřebovali však k tomu VELMI MNOHO svých peněz a poté museli roky čekat, až ceny nemovitostí dostatečně povyrostou.
 
Nyní, co kdyby vám dal někdo vybrat: buďto utraťte statisíce, a dost možná i miliony dolarů za nějaký dům, udržujte jej, sežeňte si do něj nájemníky (optimálně takové, kteří vám budou platit), vybírejte nájemné, plaťte daně z nemovitosti, trpělivě řešte nikdy nekončící provozní problémy s podnájemníky, nezapomeňte na každoroční inflaci, vydržte to dělat dlouhé roky, a vydělejte si své peníze coby investoři do nemovitostí. Anebo - vezměte pár tisíc dolarů, investujte svých 30 minut denně do jejich spravování, počkejte pouze pár dní, a zinkasujte svůj příjem v komoditách...
 
A jak se trh pohne vaším směrem a vy sledujete svůj profit růst, zavoláte svému brokerovi a řeknete, "Petře, použij ten profit k nakoupení dalšího kontraktu a zbytek mi zítra pošli". Váš další kontrakt bude okamžitě nakoupen a zbytek vašeho profitu bude druhého dne převodem cestovat k vám - bez otázek, bez půjček, bez poplatků, bez stresů, bez problémů.
 
Jeden z mých prvních studentů, můj dlouholetý přítel, si dokázal za necelý rok vydělat pomocí mého systému přes $140,000 i přesto, že je okolním světem znám svým konzervativním, či výstižněji "ultra-opatrnickým" přístupem k penězům. Zeptal jsem se ho, co s těmi penězi udělá. "V první řadě", zněla jeho jistá odpověď, "úplně splatím svůj dům". Neexistuje žádný důvod, proč byste to nemohli dokázat i vy. Žádný důvod.
 
"To ale bylo v září '99. Co se děje v trzích dnes?"
Ode dneška pravděpodobně začnete číst noviny a sledovat večerní zprávy zcela odlišným způsobem. Speciální příležitosti, na které číháme, se v komoditních trzích vyvíjí NEUSTÁLE. Komoditní trhy jsou tak široké a tak univerzální, že přinejmenším několik trhů se chystá k nějakému podstatnému pohybu - nahoru nebo dolů - v kterékoli době.
 
Téměř se železnou pravidelností posílají floridské noční mrazíky ceny pomerančového džusu do výšin, aby stejně pravidelně každé jaro začaly klesat dolů. A my komoditní spekulanti můžeme obě tyto události proměnit ve vážné peníze. Každé léto má tendenci cena bezolovnatého benzínu stoupat, jelikož se zvyšuje poptávka po této komoditě, díky masám lidí, cestujícím v tomto období na dovolené. Letní sucha dokážou spolehlivě vypumpovat ceny obilnin do výšin, stejně jako sporadické brazilské mrazy zase cenu kávy. O válečných konfliktech a terorismu ve světě a jejich dopadu na ceny ropy a zlata nemluvě. Jakýkoli z posledních uragánů, kerý se v posledních letech přehnal s ničivými následky nad americkým Jihem, vyhnal ceny stavebního dříví do oblak. Není tomu tak dávno (srpen 2005), kdy americké New Orleans a vůkolní oblasti postihla vinou uragánu Katrina a následného protržení hrází a záplav největší katastrofa v novodobé historii Států. Podívejte se spolu se mnou do tehdejšího aktuálního grafu stavebního dříví (November 2005 Lumber LBX5). Neříkejte, že už sami netušíte, co byste asi udělali...
 
Denní graf listopadového 2005 stavebního dříví (LBX5)
Komoditní graf - Lumber LBX5

O hurikánu blížícím se přes Mexický záliv na americkou pevninu se vědělo jako obvykle řadu dní předem. Ve středu 24.srpna dorazil hurikán do New Orleans - televize vysílala prakticky nonstop živé vstupy z napůl vystěhovaného města a spekulovala o rozsahu budoucích škod. V ten den jsem se podíval, za kolik jsou v tomto trhu k mání call opce (naprosto nevadí, pokud nevíte, o čem mluvím). Trh s dřívím stále, již několik měsíců v řadě klesal, call opce stále zlevňovaly, a já onoho dne (8/24/2005 - viz modrá šipka) neodolal a nakoupil call opce po $160 za kus. Oněch investovaných $160 byly jediné peníze, o které jsem mohl v tomto obchodě přijít - ani o chlup víc. 

Zaplavené New Orleans, srpen 2005Katrina udeřila v plné své ničivé síle, potrhala hráze okolo města, které zaplavila na řadu týdnů voda. V polovině září se do oblasti přihnal další z uragánů - Rita a pokračoval v díle zkázy. Abych svůj příběh zkrátil - má původní $160 investice přesně po měsíci (9/23/2005 - viz červená šipka) měla hodnotu $4,900 na každý nakoupený kus opce. Ano, více než
30-násobek během jednoho měsíce.
 
Myslíte si nyní, že jsem génius? Že jsem potřeboval znát něco, co neznaly davy ostatních? Každý měl možnost podobný obchod udělat. Všechno, co k němu potřeboval, bylo mít na účtu volných $160 na nákup opce, zdravý úsudek a trochu kuráže. Ta příležitost na lidi přímo křičela z novin a TV zpráv.
 
V mém komoditním Kurzu se též naučíte
vydělávat peníze v KOLABUJÍCÍM trhu.

A to stejně snadno, či dokonce ještě snadněji, než v trhu s rostoucí cenou. Díky tomu, že ceny komodit obvykle padají rychlejším tempem než rostou, váš profit při správném úsudku vznikne obdobnou rychlostí. Jako kdyby na tyto ceny platila zemská přitažlivost...
 
Tato naše schopnost profitovat i z klesajících trhů znamená, že nám prakticky vůbec nezáleží, v jakém stadiu se světová ekonomika právě nachází - ekonomický boom, recese, super-inflace, cokoli... Všechno co potřebujeme, je pohybující se cena - nahoru anebo dolů. A nemusí se nezbytně jednat o žádné hlavní cenové pohyby, které nastávají "jednou za čas". Mé metody úspěšně vystihují a fungují na docela malých cenových pohybech, které se v komoditních trzích dějí každý den.

Chci, abyste se sami přesvědčili,
jak se komoditní trhy běžně pohybují.

Až dočtete tento text, navrhuji vám (kliknutím vlevo nahoře na Index a poté Grafy) zkontrolovat aktuální grafy třeba všech komoditních trhů. Sami tak získáte ten nejlepší důkaz, že v komoditách se něco děje zkrátka NEUSTÁLE!
 
Nyní, jak čtete tyto řádky, globální ekonomika může být na svém vrcholu, anebo může směřovat k recesi. Je-li okolo ekonomická recese, svět tlačí ceny dolů, slevuje a různě podbízí k nákupům, propouští masy lidí, vyprodává sklady, a drasticky krátí své výdaje. V takovémto období se nám nabízí příležitost profitovat na pádu cen celé řady komodit, které vždycky v období recese klesají.
 
Pro mne, a stejně tak celou řadu ostatních komoditních obchodníků, dokonce každým zatracované období recese znamená NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI, a nikoli něco, čeho se bát a čemu se (marně) snažit vyhnout. Zatímco novinové titulky bijí na ekonomický poplach, my můžeme vyinkasovat své profity z padajících trhů, začít si pomalu vybírat ty nejvýhodnější levné komodity vhodné na nákup, a v poklidu plánovat pro svou rodinu příští dovolenou.
 
"A co konkurence?"
Žádná neexistuje! Představme si, že bych ukázal v úvodu zmíněný obchod v kukuřici vedle pana XYZ ještě další tisícovce lidí, kteří by ho shodně s námi v trhu provedli. Komoditní trhy jsou tak obrovské, že na celkovém objemu obchodů by byl tento tisícový přírůstek pro nezasvěcené oko sotva patrný; a vlastně - tisíc nových nákupů by snížilo zásoby kukuřice, a tento samotný fakt by poslal cenu komodity ještě výše - tudíž tam, kde ji (coby obchodníci, kteří nakoupili komoditu nízko) chceme vidět!
 
Přirozeně, pokud by mé učení dalších a dalších lidí snižovalo mé vlastní šance v trzích uspět, nechával bych si všechno jen pro sebe, nedělejte si žádné iluze. Ovšem opačná logika je pravdou; čím větší a likvidnější komoditní trhy budou, tím větší příležitosti na nás budou každým dnem čekat. Jestli své metody naučím jednoho, sto anebo deset tisíc svých kolegů, mě nestojí ani cent svých profitů v budoucích obchodech.

--------------------------------------------------------------------------------------------
MS"Komoditní kurz jsem si pořídil už před více než rokem. Manuál jsem očima shltnul během necelých dvou dní, další týden jsem ho pročítal opakovaně znovu a současně začal s tréninkem na papíře. Vydržel jsem trénovat 14 dní, kdy mě mé vlastní vysoké papírové výdělky - stav tréninkového účtu po 2 týdnech okolo 17.000 USD (při vkladu 5.000) doslova vyhnaly nedočkavého a nepřipraveného do ostrých trhů. Abych to celé zkrátil, po prvním výdělečném měsíci jsem během dalších dvou o celý účet svou zbrklostí přišel. Udělal jsem snad každou z chyb, před kterými na webu a v kurzu varuješ.
Následovalo období nového tréninku s Tvojí vydatnou konzultační pomocí a potom nových 5000 USD na novém účtu. Teď po 8 měsících tradingu jsem na 22.000 USD a uvnitř sebe cítím, že vím jak na to, že to jde, že ty staré chyby už prostě nebudu znovu opakovat. Jsem zpětně moc rád, že jsem je VŠECHNY vloni udělal a měl sílu přes neúspěch u toho vydržet. Dnes ti dávám zapravdu: komodity jsou fakt DOKONALÝ byznys!"
Marek Sedláček, Praha
--------------------------------------------------------------------------------------------

KP"Vážený Tome, ráda bych Vám poděkovala jak za poutavě a pedagogicky obdivuhodně sepsaný kurz, tak i za trpělivou emailovou podporu Vaší i Vašich kolegů, kterou jste mi během letošního roku věnovali. Snad Vás potěší, když Vám nyní s trochou hrdosti sdělím, že můj v únoru založený účet ($10,000) má nyní před koncem roku více než trojnásobnou velikost. Navíc mám pět otevřených březnových C-450 call opcí v kukuřici, které mi denně dále neuvěřitelně prudce zhodnocují - jsem z toho doslova u vytržení!"
Kateřina Pazderková, Brno

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
Osobně sám považuji komoditní obchodování za férovou a noblesní profesi, kterou můžete dělat až do konce svého života, klidně i jako doplněk k tomu, čím se zabýváte nyní. Nejde o nějaký módní výstřelek či žhavou novinku s jepičím životem, která tu už příští rok nebude. Pokud vám v mysli vyvstávají jakékoli asociace s multi-levelem, zapomeňte na ně. Většina MLM lidí skončí s garáží plnou předražených vitamínů, kosmetiky a ostatního zboží, které nikdo nechce (vím o čem mluvím - na počátku 90.let jsem jednu MLM značku sám do republiky přivezl). V komoditách však vaší garáži spíš hrozí, že bude nucena ubytovat nějaké zbrusu nové auto (dopředu naplno splacené), než všechny ty nepotřebné MLM krámy.
 
A ještě něco: tato profese vás neodvádí od vaší rodiny, vašich nejbližších. Já osobně, a stejně tak množství mých studentů obchodujeme ze svých domovů, s rodinou kdykoli na dosah. Mně osobně by žádné peníze na světě nenahradily svobodu být v libovolně intenzivním kontaktu s mou kouzelnou dcerou, být svědkem toho, jak roste, být od jejího nejútlejšího dětství dosytosti u ní a pro ní. Žádné peníze na světě.
 
Komodity, namísto toho aby můj život komplikovaly (tak jako všechno ostatní, co jsem do té doby vyzkoušel), jej zjednodušují na maximum (což je mimochodem jedním ze stěžejních bodů mého "seznamu snů" - žít co možná nejjednodušší, pěkný život), vyjasňují, zbavují obav a starostí. Musím se smát, jak okolní svět a zejména média vypouštějí kolem sebe hrůzy o nesnesitelných rizicích, které na nás v komoditách číhají. Chcete můj názor - názor chlápka věci zatraceně ZNALÉHO? Komodity miluju právě pro to, jak snadno a efektivně se v nich dá kontrolovat riziko - a to tak velké, jak si sám určím! Pronajměte si benzinku, železářství anebo nakupte plnou dodávku MLM produktů a zkuste si kontrolovat riziko tam!

--------------------------------------------------------------------------------------------
MK"Na Tvém přístupu a systému mi hluboce imponuje vyprecizovaná jednoduchost."

"Tome, musím hluboce ocenit Tvůj "pedagogický" talent podložený hlubokou znalostí tématu, globální pohled na celek s akcentací důležitého detailu. Tvé dílo má v mých očích skutečně mimořádnou hodnotu jako celek. Nejsem schopen vytvořit odborný "industriální" komentář, protože jsem se burzovním obchodováním nikdy prvoplánově nezabýval, ale hluboce oceňuji nit "out-box" vidění problému, která se prolíná celou publikací. Spirit a životní jiskra neodmyslitelně čiší z každé stránky.
Jakmile jsem překlopil cca 50. stránku manuálu, chvíli jsem četl na webu Tvoje životní postoje a v tu chvíli jsem si řekl, že Ti musím napsat, protože na mě udělala celá koncepce fakticky dojem. Po pár hodinách, kdy jsem lítal po informacích, jsem cítil znovu nutkání Ti napsat, protože mi připadalo, že seš dobrej a reálnej chlapík, komplexně vybavenej pro život, držící svoji lajnu a v neposlední řadě chlapík s dobrým srdcem.
Po dalších pár hodinách jsem si vnitřně konstatoval fakt, že Ti v metafyzický rovině dlužím minimálně pár řádek od srdce, protože jsi mi nejenom v tu chvíli obohatil život. Plně abstrahujíce od faktu, jestli se komoditama budu zabývat nebo ne, jestli něco vydělám nebo prodělám, jestli spolu budeme dělat business nebo nebudeme... to jsou pro mě druhotný faktory ve stádiu formování lidskýho vztahu ať ho nazvat jakkoli.
Jednoduše řečeno, zprostředkoval jsi mi, a za to Ti upřímně děkuji, pro mě hodnotný pohled na několik věcí - např. jak psát a formátovat knihu která má hodně těžký odborný text, jak nenásilně udržet pozornost čtenáře, jak chytře strukturovat marketing a sales company/produktu, které jsou ve své korporátní rovině services oriented - nikoli asset oriented; nemluvě o komoditním trhu a zajímavém obchodním systému, a dalších. Na Tvém přístupu a systému mi hluboce imponuje vyprecizovaná jednoduchost. Studium systému je pro mě obohacující za rámec obchodu, případně vydělávání/prodělávání peněz."
Martin Koloc, Seychely

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
"Zabírá takovéto vydělávání peněz hodně času?"
I kdyby zabíralo, nestálo by to za to? Ale nezabírá; k tomu, abyste řídili svůj vlastní obchodnický byznys, budete potřebovat něco okolo 60 minut ze svého dne (anebo noci - záleží jen na vás). Moje metody jsou tak adaptabilní, že se bezezbytku podřídí vašim specifickým podmínkám a osobnímu programu. Jeden můj student se dokonce naučil můj systém a začal obchodovat z nemocniční postele!
 
Jiný z mých studentů, onen zmíněný profesionální sportovec, odjel na několika-týdenní předsezónní přípravu do hlubokých severských lesů, odříznut od civilizace, telefonu, novin, internetu. Než odjel, jednoduše předplánoval své obchody, zadal je svému brokerovi a když se po týdnech vrátil, čekalo na něj několik tisíc $$$ profitu na jeho obchodním účtu.
 
"Kolik peněz člověk potřebuje, aby začal?"
Zpočátku - žádné. Naučím vás svým obchodním metodám na papíře - s pomyslnými penězi, a to až do okamžiku, než se sami rozhodnete vstoupit do opravdových trhů s opravdovými penězi. A když přijde onen den (do 1 až 2 měsíců pro většinu lidí), můžete začít i s pár tisícovkami dolarů. Za ideální startovací sumu osobně považuji cokoli mezi $5,000 a $10,000.
 
"Zní to všechno, že je to až příliš snadné..."
Jste zdravě skeptičtí, a to je dobře. Nechci, abyste mi věřili jediné slovo, které si sami neověříte! Měli byste prověřit a otestovat jakékoli metody, mé nevyjímaje, předtím než některé začnete sami používat. Proto vás chci naučit svůj systém nejdříve na papíře a tudíž bez rizika, než investujete své opravdové peníze.

Ve svém programu vám osobně garantuji, že během období, kdy se můj systém budete učit (s mou asistencí - budete-li potřebovat), budete ve svém obchodování vykazovat profit, jinak dostanete své peníze za Kurz zpět. Také já vás chci totiž nejdříve vidět vydělávat pomyslné peníze, chci vidět, že dokážete na papíře řídit svůj podnik předtím, než vložíte do hry své opravdové, nepochybuji že těžce vydělané dolary.

Během měsíce až dvou budete vědět jak na to, naučíte se, jakým způsobem obchoduji já. Poté posoudíte, zda vám bude vyhovovat stejný způsob obchodování, či zda si vymodelujete své vlastní obchodní metody, vycházející z vašich specifických podmínek a nároků. A poté - nebudete potřebovat ani mě, ani nikoho jiného, a budete schopni SAMI pokračovat ve své nové cestě.

"Jak a kdy budu moci začít?"
Jak rychle chcete začít? Jakmile vám přijde vaše sada materiálů, ihned se můžete pustit do čtení Manuálu. Ačkoli se jedná o 170+ (A4) stran informací v Manuálu samém plus přes 80 dalších v doprovodných grafech, pravděpodobně se celý Kurz budete snažit shltnout na jedno posezení a onu noc asi nebudete schopni usnout. Budete plní nového nadšení a osvěžujícího elánu. Zjistíte, že už dlouho jste se takhle neusmívali...
 
Jakmile dočtete Manuál, můžete okamžitě začít se svým papírovým tréninkem přesně podle pokynů v Manuálu. Jako vodítko vám mohou posloužit mé emailové obchodní komentáře Tomovy Denní Emaily (TDE), zasílané vždy před začátkem obchodního dne. Tato služba vám bude zasílána v rámci ceny Kurzu bezplatně po dobu jednoho měsíce na vaši emailovou adresu poté, co si ji sami spustíte. TDE citují současné, aktuální příležitosti v komoditních trzích jak je vidím já a zahrnují všechny situace, které osobně ve svém obchodování sleduji a z nichž vybírám své skutečné obchody, které toho dne provádím. Je to, jako kdybyste seděli vedle mě a dívali se mi přes rameno.
 
Jakmile se začnete učit mým strategiím, začnete mít hlavu plnou otázek. Na většinu z nich vám odpoví samotný Manuál, mnoho dalších vám zodpoví váš vlastní papírový trénink a mé TDE. Nicméně, pokud vás bude trápit jakýkoli problém, na který nebudete schopni nalézt odpověď, budete mě schopni dostihnout emailem ještě předtím, než příštího dne trhy otevřou.
 
"A kolik za to všechno zaplatím?"
Obdržíte kompletní program prověřeného, a každodeně skutečnými výsledky v reálném čase znovu a znovu konfrontovaného obchodního systému, jež je určen majitelům malých obchodních účtů (tj. cokoli pod $10,000). Nepotřebujete mít na svém účtě statisíce dolarů, abyste mohli začít můj systém používat. Systém, který vás naučí obracet malé sumy do dramaticky větších částek, znovu a znovu, bez ohledu na stav ekonomiky ve světě. A tento systém se naučíte - a dokážete si sami, že i pro vás osobně funguje - aniž byste riskovali v trzích své opravdové peníze.
 
K tomu všemu dostanete mou populární emailovou TDE službu po celý měsíc od okamžiku, který si sami určíte. Budete se mi dívat přes rameno jak plánuji a později provádím své skutečné obchody. Nebudu mít šanci uhnout před vaším pohledem - moje výsledky budou každý den, jeden po druhém, hovořit samy za sebe a obhajovat má slova a mé metody.

Vybavují se mi nyní všechny ty okamžiky, kdy jsem si koupil nějakou novou motivační knížku, výukové nahrávky anebo navštívil seminář a neměl se kam a na koho obrátit o pomoc, když jsem zjistil, že ona nová věc nefunguje tak, jak by měla a jednoduše jsem potřeboval asistenci. Něco takového se nestane - nemůže se stát - v mém komoditním Kurzu. Za své metody vám ručím sám svou vlastní osobou, nenastrkuji před vás žádné anonymní, nekompetentní asistenty. NIKDO JINÝ, o kom bych věděl, nenabízí takovouto službu, kdy nosím denně svou kůži na trh vždy jednu obchodní seanci dopředu, podpořenou osobní asistencí, ZA ŽÁDNOU CENU.
 
Kolik byste očekávali, můj kompletní Kurz bude stát... $500, $1,000, anebo $3,000? Když vezmu v úvahu prověřenou úspěšnost mého programu, intenzivní osobní asistenci a osobní záruku dosažení profitu, vím, že $500, $1,000 i $3,000 by byla stále smysluplná cena. 

Několik erudovaných marketingových specialistů, kteří rozsah a výjimečnost mých služeb studovali, mi vesměs doporučovalo svou cenu radikálně zvýšit, aniž by to zásadněji ovlivnilo počet nově se mi hlásících studentů. Jakkoli jednou na jejich radu zřejmě dám a jejich názor přinejmenším otestuji, dnes stojí můj Kurz stále tolik, co od začátku: CZK 3990 bez DPH (CZK 4589 s DPH).
 
A zde je zmíněná osobní záruka dosaženého profitu, která se vztahuje na každého studenta bez výjimky:
 
Komoditní kurz a manuál, díl FuturesProstudujte můj Manuál a začněte papírový trénink podle pokynů
v Manuálu uvedených. Papírový trénink aplikujte jak na historická data v přiloženém vydání sešitových grafů, tak i na aktuální grafy třeba všech komoditních trhů, které získáte vždy denně nově aktualizované na internetu.
Jakmile se začnete dobře orientovat v tom co děláte, a jste schopni pohodlně sledovat aktuální vývoj komoditních trhů v reálném čase, nechte si spustit moji emailovou měsíční službu a pokračujte v tréninku reálných trhů (spolu se mnou).
V průběhu svého studia mi můžete mailovat na mou osobní adresu se svými dotazy. Pokud ani po dvou měsících vašeho tréninku nevykážete profit převyšující investici do mého Kurzu, můžete mi vrátit veškeré zaslané materiály spolu s kompletními záznamy svého papírového tréninku a obdržíte zpět plnou částku, kterou jste za můj Kurz zaplatili.
 
Nemám nejmenší problém pokrýt svůj Kurz a
metody takovouto unikátní plnou garancí.

Mám pevnou víru ve své obchodní metody, jednoduše VÍM, že fungují. Stejně jako to ví stále se rozrůstající zástup mých studentů - jejich počet přesáhl v tuzemsku v roce 2013 bezkonkurenčních 23.000. Může se třiadvacet tisíc lidí mýlit či naletět? Přemýšlejte o tom, potřebujete-li.
 
Vím, že poslední co hledáte, je jen další nefungující motivační svazek do vaší přeplněné knihovny. Poslouchejte - pocházím odtamtud, co většina z vás. Otázky a pochybnosti, které se vám nyní honí hlavou, velmi pravděpodobně trápily svého času i mne. Na svou vlastní kůži jsem mnohokrát poznal, že naučit se konzistentně vydělávat velké sumy peněz si žádá víc než jen přečíst si pár instrukcí zabalených do nějakého líbivého příběhu.
 
Vidím to jako dnes; s obrovskou nadějí jsem vždycky dočetl nový motivační svazek, jež měl být oním Objevem... a přistihl se jak přemýšlím... "To bylo úžasné... ale co teď dál... co teď mám dělat...?" A byl jsem tam, kde před začátkem čtení: sám, v nejistotě, bez pomoci, nevědíc jak udělat první krok.

Dobrý manuál s dobrým plánem a dobrým systémem není nic jiného než pouhý začátek; poté - OSOBNÍ asistence poskytovaná v přátelském duchu a v čas, kdy je jí potřeba - je to, co potřebujete na své cestě do cíle. Jedna věc je začít svou novou pouť, a zcela jiná věc je tuto pouť zdárně dokončit. Znovu vám opakuji, vím, odkud pocházíte a co budete na své cestě potřebovat. Sám jsem po ní šlapal...
 
Nepovažujte následující řádky za domýšlivé, arogantní či negativní; míním je velmi upřímně.
Je mi osobním potěšením vyučovat to, co jsem vytvořil a co pro mě v trzích tak dobře funguje, všechny ostatní, kteří projeví vážně míněný zájem. Nebudu předstírat, že po tolika letech mne ta každodenní rutina přivádí do nějaké extáze; přesto každý večer, po skončení obchodní seance, vcelku rád a s chutí analyzuji trhy a píšu své TDE pro příští obchodní den pro armádu svých studentů. Rád slyším od svých studentů každý den, jak úspěšní sami v obchodech byli, i jim zvládám (častěji než ne) trpělivě zodpovídat veškeré mých metod se týkající dotazy, které je mohou trápit.
 
Z finančního hlediska ovšem, je mi zcela LHOSTEJNÉ, jestli o můj Kurz projevíte zájem anebo ne. Mé výdaje v této oblasti jsou více-méně fixně dané, a i kdybych již do konce života neměl přijmout jediného nového studenta, na mých obrazovkách budou stále každý den běhat cenová data a grafy.

Tato práce pro mě není prací tak, jak jí většina lidí zná. Je to spíš jedno veliké hobby než práce. A já vím, že ať se stane cokoli, budu nakupovat a prodávat kontrakty pšenice, kakaa, stříbra a kanadského dolaru až do smrti.

Vaše rozhodnutí by nemělo stát a padat s vaší vírou, zda mé obchodní metody fungují nebo ne. Veřejně KAŽDÝ DEN dokazuji, jak můj systém funguje. Každá má sada obchodů v každém nočním emailu je tvrdě konfrontována ihned následující obchodní den, ihned jak trhy otevřou. Neznám férovějšího soudu. Navíc každý můj Kurz je pokryt již zmíněnou osobní zárukou dosažení profitu, anebo peníze zpět.

Správně totiž otázka stojí - "Máte skutečně VÁŽNÝ zájem začít se učit a naučit se obchodovat? Chcete se OPRAVDU naučit vydělávat vážné peníze a získat tak svobodu a nezávislost, o které se drtivé většině lidí bude vždycky jen zdát?"
 
Možná vás následující věta šokuje, ale VĚTŠINA LIDÍ TOHLE VE SKUTEČNOSTI NECHCE! Jen se na ně podívejte, jsou všude kolem nás. Dejte jim do rukou pivo a zapněte jim televizi, a dali jste jim všechno, co potřebují. Budou vděčně, klidně a spokojeně sledovat stupidní telenovely, VyVolené a všechny ostatní nesmysly a budou pokračovat v tom svém - naříkat si na poměry a doživotně si přát, aby jim bylo líp. Jsou zarostlí do svých vlastních kořenů, a je jim v nich dobře.
 
Můj Kurz je určen pro jiné lidi.
Pro takové, kteří jsou schopni se zvednout a rozhodnout se zdravě si změnit život. Pro lidi, kteří o akci nemluví, ale kteří ji udělají. A kterým nepodrazí nohy první náznak nepříznivé situace, která může kdykoli nastat. A když jim je náhodou podrazí, kteří rychle vstanou, opráší si kolena a příště se již shodit nenechají.

Vy jste možná jedni z nich. Jak to poznám? Dočetli jste až sem. Investovali jste svůj čas a úsilí sledovat mě až sem, dozvědět se, pochopit.

Zní to možná jako málo, ale není to málo. Přesně takovýhle zárodek zájmu a touhy pochopit a uspět je přesně to, co potřebujete do začátku. Co potřeboval každý student před vámi, co jsem potřeboval před lety i já.
 
Z finančního hlediska mi je naprosto LHOSTEJNÉ, jestli o můj Kurz projevíte zájem anebo ne.Pravděpodobně bych pracoval někde za mizerný plat, v neustálém strachu a neupřímnosti podívat se konečně do očí svým nadřízeným a odhodlat se říci jim, co si OPRAVDU myslím, kdybych onen zájem a touhu kdysi postrádal. Každý večer bych se vracel z práce podrážděný a frustrovaný, nevěděl bych, co od ostatních čekat zítra, nestíhal bych splácet účty, nevěnoval se své rodině, nenáviděl bych 5 dní v týdnu a stále dokola sháněl další a nové motivační knihy, texty a nahrávky.

Měl jsem však to štěstí, že jsem nepřestal hledat.

A našel. A nezapomněl na lidi kolem, kteří mi podali pomocnou ruku ve chvíli, kdy jsem to právě potřeboval. A já teď nedělám nic většího, než jen pokračuji v této tradici a nabízím svou pomocnou ruku každému, kdo mě slyší.
 
Tom
 
Ještě jednu poslední věc předtím, než si svůj Komoditní Kurz objednáte:
a
ž budete pročítat tyto úryvky z dopisů, jež mi posílají bývalí i stávající studenti, nezapomeňte, že tito lidé se ničím neliší od pana XYZ, tito lidé jsou jako VY!
 
 
Přidat položku do košíku
Cena : 4 589 CZK
Počet kusů :
 

Aktuální tipy & články
               >> ČTĚTE ZDE
Váš kurz ukazuje burzovní byznys takový, jaký doopravdy je, nic nezamlčuje a nezastírá. Otevírá oči. Metodologie je přímočará, jednoduchá a efektivní. Pro začátečníka jde o ten nejlepší start, o kterém vím. Neumím si představit, jak na burze začíná ten, kdo kurz nezná. Děkuju za nápad něco takového vytvořit.
Marek Šulc, Chomutov
POMÁHÁME LIDEM
PRORAZIT NA BURZE
DOMŮ | MŮJ INDEX | PŘIDEJ ODKAZ | REKLAMA | KONTAKT | PRÁVNÍ PROHLÁŠENÍ
Naše loga | Přidej do oblíbených | Pošli přátelům | Moudra | Chybné odkazy | Zpětná vazba
Aktualizováno 28/10/2016. 2508 registrovaných odkazů. © 1997-2016 Display Systems International. Všechna práva vyhrazena.