komodity.cz

Připojte se k milionům lidí obchodujících akcie, komodity a opce

DOMŮ | STUDIJNÍ KURZY | MŮJ INDEX | PŘIDEJ ODKAZ | REKLAMA | KOŠÍK
ONLINE JIŽ 19 LET!
Jsme průkopnickým
investičním webem:
v provozu 1997-2016
>>VYHLEDEJ
Před týdnem jsem začal s obchodováním, a mé otevřené pozice jsou přes $2,870 v profitu. Tvoje metody skutečně pracují. Píšu Ti teď v pátek večer, a už se nemůžu dočkat do pondělí na otevření trhů.
Stanislav Trnka, Mariánské Lázně
NAUČTE SE
OBCHODOVAT KOMODITY
Na současné volatilní trhy používám vaše opční strategie - nevyžadují každodenní sledování cen a riziko je v nich nízké a pevně fixované. Namátkou ropa, zlato, nebo pšenice - jinak než opcemi bych na nedávných masivních pohybech nedokázal benefitovat. Mé opce mi za uplynulé 2 měsíce vydělaly přes $24,000 profitu.
Jiří Krejčí, Mladá Boleslav
VYDĚLÁVEJTE V OPCÍCH
S MINI RIZIKEM
Jako akciový makléř bych váš manuál doporučil jako povinnou četbu každému, kdo to se sebou myslí v obchodování vážně. Velmi dobře napsané, inspirující, ale pravdivé, realistické."
Martin Novák, Praha
UKÁŽEME VÁM,
JAK INVESTOVAT DO AKCIÍ
Komodity.cz > Škola > Akciový Kurz & Manuál


Praktický návod, jak na zahraniční i tuzemské akcie

Akciový Kurz & Manuál a jeho autor TomBuďte zdrávi!

S řadou z vás se dost možná již osobně znám ze svého původního, komoditního Kurzu. Říkáte si, co že se to děje, co dělá ten komoditní chlápek najednou v akciích? Zůstaňte v klidu - ani náhodou se nestalo, že bych na komodity zanevřel a vyměnil je za cenné papíry. Komoditní futures a opce dál z dobrých důvodů preferuju a pochybuju, že kdy přestanu.

Akciové trhy jsou jen mou další - zdůrazňuju že logickou - obchodnickou diversifikací a věřím, že by měly být i každého dalšího úspěšného a všestraného investora. Nikdy jsem se netajil tím, že komoditní trhy považuju svým charakterem a podmínkami za ideální pro rychlé, agresivní a krátkodobé OBCHODOVÁNÍ; kdežto akcie naopak jako stvořené pro dlouhodobé a konzervativní INVESTOVÁNÍ.

Á propos "investování".
Celý m
ůj akciový Kurz je od počátku do konce o tom, jak INVESTOVAT peníze. Investování peněz do akcií považuji za zdaleka nejdůležitější aktivitu v ekonomice kteréhokoliv státu. Naprosto nejdůležitější! Správně provedené investice dokáží bezpochyby zajistit významné bohatství nejen investorovi samému, ale i dalším jeho generacím ve formě případného hojného dědictví. Stupidně investované peníze naopak mohou zlikvidovat životní a zděděné úspory během rekordně krátkého času a proměnit plánovaný bezstarostný podzim života v noční můru na důchodovou almužnu odkázaného stáří.

-----------------------------------------------------------------------------
JK"Celý manuál je psán velmi "uživatelsky přátelským" jazykem, mrzí mě že něco takového neexistovalo v době, kdy jsem začínal.
Myslím že jsi udělal pro mnoho budoucích obchodníků neocenitelný kus výborné práce."
Jan Kalaš, Říčany

-----------------------------------------------------------------------------
MINO"Nečekal jsem, že půjde o tak fascinující čtení, které se čte spíše jako napínavý a zábavný román, avšak přesto jde o učebnici, na jejímž konci mi do sebe začal zapadat složitý svět akciových burzovních trhů, do kterého jsem dříve neměl odvahu nahlédnout."
Miroslav Nožička, Dvůr Králové
-----------------------------------------------------------------------------
Principy rozumného investování jsou jednoduché
a snadno srozumitelné naprosto každému.

Elementární pravidlo, které vyznávám, zní: spořené peníze = investování. Tedy nemyslím zde zrovna mince na parkování v kaslíku vašeho auta či drobné potají vybrané z prasátka vašeho dítěte. Nicméně již veškeré peníze, které máte uložené v bance, či dokonce takové, které použijete na nákup akcií na burze, jsou čistokrevným investováním. Někdo jiný tyto vaše peníze vezme a použije je na výstavbu nových závodů, domů pro bydlení či otevření nových obchodů. Což znamená nová pracovní místa. Což znamená nové mzdy pro tyto nové pracovníky. Pokud se tito lidé budou chovat jako vy a ušetří si část ze svých příjmů pro své vlastní investování, celý proces se rozeběhne nanovo.

Nijak jinak nevyrostla žádná ekonomika na světě, než právě takhle. Sebevětší, sebevýznamnější a sebeproduktivnější podnik se nenarodil z ničeho jiného, než z odvážného, kapitalistického smýšlení odpovědných jedinců, kteří se rozhodli ušetřit a investovat do prosperující budoucnosti své a svých pokolení, než se sebrat a utratit vše co mají za cokoli je napadne.

Nejednou jste pravděpodobně od ostatních lidí slyšeli, jak je důležité dobře se učit, abyste získali dobré místo, obvykle míněno "dobře placené místo". Nic proti tomu, ale pravděpodobně už vám neřekli, že z dlouhodobého hlediska pro vaši budoucí prosperitu nezáleží ani tak příliš na tom, kolik peněz si vyděláte, jako na tom, kolik se vám jich podaří ušetřit a správně investovat - čímž je pošlete do práce za vás! Nevím jak vaše, mé peníze chodí do práce 24 hodin 7x týdně. Přišel jsem na to, že je to o mnoho výhodnější, než mít nějaké živé zaměstnance! Mé peníze nemají nárok na dovolenou, neonemocní, nereptají, ani nechtějí vyplácet žádnou měsíční mzdu. Ve škole mi říkali, že budu muset chodit do práce pro peníze; já však zjistil, že peníze mohou chodit do práce a pracovat naopak pro mě!

Nejlepší dobou, odkdy začít střádat a uspořené částky investovat, je bezpochyby časné mládí.
Čím více času dopřejete svým akciím na růst, tím výraznější zhodnocení své investice můžete očekávat. Nicméně můj Manuál není jen pro mladé. Adresuje zodpovědně smýšlející potenciální investory každého věku.

Lidé dnes žijí podstatně delší životy než dříve, což znamená, že jsou též nuceni platit své účty déle. Čtete-li nyní tento text jako šedesátiletí, je dost vysoká naděje, že tu budete i v osmdesáti. A budete-li tu v osmdesáti, budete mít slušnou naději na to, dožít se aktivně devadesátky. Alespoň! Tudíž současný šedesátník pravděpodobně hledí na potenciálních třicet let budoucího života, jehož výdaje je třeba pokrýt nějakými penězi. Exministři vlády a expresident republiky budou pobírat relativně slušnou penzi, ke všem ostatním stát již tak štědrý nebude. Nejjistějším způsobem je začít se spoléhat sami na sebe a investování je zase tou nejjistější cestou, jak k extra penězům na extra životní výdaje přijít.

Mimochodem nemyslím si, že je příliš pozdě
začít s investováním v šedesáti.

Stále máte před sebou nějakých pětadvacet let, během kterých se vaše investice může zhodnotit natolik, že možná půjde o těch nejštědřejších pětadvacet let vašeho života! Líbí se vám taková představa? Nevidím jediný důvod, proč by neměla! Nikdy nepřestávejte doufat v to nejlepší! Jedna věc je jistá - zaujmete-li cynický postoj, že taková věc "už" pro vás nemá smysl - doufat již nebudete mít v co. A nemít žádnou naději ani žádnou volbu - takový život bych nechtěl žít.

Samozřejmě pokud čtete tento text coby dvaceti- či třicetiletí, vím, že je pro vás pravděpodobně těžké si vůbec jen představit, že kdy budete v důchodovém věku. Avšak něco vám povím - pokud si již nyní zvyknete zaplatit sami sobě PRAVIDELNĚ jakkoli skromnou částku, kterou PRAVIDELNĚ investujete, vaše investice budou pracovat 40 let za vásČtyřicet let! Vaše peníze budou chodit do práce - nějaký čas možná spolu s vámi, avšak velmi pravděpodobně za nějaký čas už jen namísto vás!

-----------------------------------------------------------------------------
MANO"Jako akciový makléř s více než šestiletou praxí, který ví, jaké znalosti, očekávání, a disciplínu mívá typický klient - investor, bych tenhle manuál doporučil jako povinnou četbu každému, kdo se o obchodování zajímá a myslí to se sebou vážně. Velmi dobře napsané, inspirující, ale pravdivé, realistické."
Martin Novák, Praha
-----------------------------------------------------------------------------
VŠ
"Tome tvůj akciový manuál je opět super.
Nic míň jsem ale od tebe ani nečekala :-)"
Vendula Šímová, Cheb

-----------------------------------------------------------------------------
"Tento manuál mi pomohl zodpovědět spoustu zajímavých otázek o investorském a spekulativním "povolání" jako takovém. Nemluvě o tom, že jsem se dozvěděl myslím vše podstatné o tom, jak investovat do akcií a to bez zbytečných akademických komentářů všech těch "ekonomů" kolem. Než jsem četl tento manuál, prohlédnul jsem si několik knih s akciovou tématikou autorů s tituly, že by se jich jeden nedopočítal a měl jsem pocit, že ty knihy jsou psané latinsky. I já jsem zastáncem toho, že "co je jednoduché, to je pro mě" a čtení manuálu bylo přesně to, co jsem si představoval."
Tomáš Nesnídal, Praha
-----------------------------------------------------------------------------


První čsl akciový kurz & manuál - akciové trhyV mém Manuálu na vás na 200 stranách čeká kompletní odhalení, jakým způsobem investuji do akcií já sám. Mimochodem žádné složitosti, žádný software, žádná operace mozku - pouze zdravý selský rozum. Má hlava nic jiného nebere.
Okay - jak jsem již zmínil výše, není žádným tajemstvím, že v komoditách vyznávám krátkodobý, striktně technický přístup (komodity totiž nabízí rychlost, dynamiku a pákový efekt, jaký akcie ne), kdežto v akciích jsem ortodoxně dlouhodobým investorem, vybírajícím si akcie společnosti výhradně podle faktické fundamentální situace firmy, jak já říkám firmy s dobrým "příběhem".

Všeobecně nahlíženo, akcie mají historicky dlouhodobě tendenci růst a růst - z mnoha racionálních důvodů. Neznám chytřejší přístup k těmto trhům než nakoupit (ty SPRÁVNÉ) akcie a držet je a držet. Roky, či ještě lépe desítky let.

-----------------------------------------------------------------------------
PD"Tome, Tvůj kurz je dokonalý a Ty sám jsi opravdový a nefalšovaný zdroj traderské moudrosti. Absolvoval jsem před Tvým kurzem několik jiných "školení", Tvému kurzu ale nesahá žádné z nich po kotníky, nepřeháním. Tvá škola je praktická, jedinečná, a tím se strašně liší od ostatních tady v Čechách."
Petr Divíšek, Karlovy Vary
-----------------------------------------------------------------------------
VJ"Jsem nadšená Vaší velmi inspirující knihou. Naprosto překonává všechny knihy a vysokoškolská ekonomická skripta, které jsem absolvovala. Vaši knihu může začít číst naprostý laik, který nikdy nepřišel s ničím ohledně burzovních obchodů a akcií do kontaktu, a dokončí ji se znalostmi zběhlého obchodníka. Je to doslova kuchařka pro obchodníky. Moc se mi líbí Váš jednoduchý přístup i k tak zdánlivě složitým věcem, mezi které mnoho lidí obchodování na burze řadí (včetně mne kdysi). Oceňuji též Váš kultivovaný humor, nesoucí se celou knihou. Myslím si, že zřejmě máme mnoho shodných názorů a životních náhledů."
Věra Jindrová, Plzeň
-----------------------------------------------------------------------------

A co z toho budete mít?
Dvacet let stará investice jediné tisícovky babek do akcií Philip Morris nebo Johnson&Johnson (mimochodem typických reprezentantů výše zmiňovaného DJIA indexu) dnes má hodnotu vysoko přes $100,000, a spolu s příjmem z dividend by každá takto investovaná tisícovka dnes vážila okolo dvouset tisíc dolarů.

Warren E. Buffett - USakcie.czMyslíte si, že vám dávám extrémně úspěšné příklady, abych vás nalákal? Nikoliv. To bych vám musel dávat za příklad svůj investorský idol - Warrena Buffetta, s nímž každá tisícovka investovaná v jeho začátcích (tj. na počátku let šedesátých) má nyní hodnotu několika milionů. Bez nejmenší legrace. Potřebujete snad ještě nějaké další důkazy a motivaci k tomu, vyznávat v akciích dlouhodobost?

 

Mé investiční pravidlo číslo jedna je jednoduché: PŘESTAŇTE POSLOUCHAT EXPERTY (pokud jste tedy ještě nepřestali). Míním tím naprosto kohokoliv - brokery, analytiky, ekonomické komentátory v novinách i televizi. Pokud by jejich rady, tipy a analýzy za něco stály, tito "experti" by se již dávno neškrtili v utažených kravatách před monitory či kamerami, a úspěšně by obchodovali sami pro sebe.

Nikdo druhý nikdy nebude spravovat vaše peníze
tak poctivě a svědomitě, jako vy sami.

VY jste tím naprosto NEJLEPŠÍM expertem pro své vlastní peníze.
Žádný televizní analytik, žádný guru, žádný broker, žádní Private Investors. Většina z nich jen předstírá, že vědí věci, které neví.

Každá hlava s prostým zdravým rozumem dokáže vybrat své akcie stejně úspěšně (ne-li líp), jako kterýkoli údajný expert. Anebo - chcete-li, lépe než já. Nejsem žádný expert. Jsem jen obchodník, dle svého vlastního soudu úspěšný. Chlápek, kterému začalo lézt krkem strádání (a to ve všech oblastech, které vás napadnou).
Začal jsem mít dost toho, že jsem věděl, kde budou za pět či deset let ceny nemovitostí, potravin, benzínu, oblečení, lékařské péče či vzdělání (nevíte to snad vy, kde budou všechny tyto ceny za deset let ode dneška?), a ačkoli jsem s jistotou věděl, že veškeré tyto ceny v čase porostou, nevydělával jsem na svém SPRÁVNÉM úsudku žádné peníze. To muselo skončit.
Nehodlám dýchat zatuchlý, stojatý vzduch donekonečna.

Neustále rostoucími cenami jednoho a padajícími druhého, současným stavem ekonomiky a strachem z budoucnosti ať se nechají deprimovat jiní. Já jsem našel akcie a komodity, které všechen ten neustálý strach z vysokých cen ropy a nízkých mezd, všechno to skuhrání na dnešní svět a současnou ekonomiku a rostoucí úroky a já nevím co všechno proměňují do obrovských příležitostí. Našel jsem byznys, ve kterém platí zdravý rozum a realistický, racionální, uskutečnitelný přístup k věcem. Byznys, který dokáže pochopit každý idiot.
V takovém chci být!
A mimochodem - ačkoli se sám skromně považuji za úspěšného obchodníka, spousta mých studentů si v obchodování vede lépe než já! Kdokoli z vás má šanci obchodovat stejně, či lépe, než já - a mě osobně to neuškodí ani o píď. V tom je krása tohoto byznysu - na tomto investičním hřišti si nepřekážíme a nikdy nebudeme.
Můj akciový Kurz vás naučí,
než se po nějakých konkrétních akciových titulech vrhnete, vždy udělat několik zásadních rozhodnutí, pro správný výběr těch správných akcií klíčových.

Naučíte se zodpovědět si jak mnoho důvěřujete aktuální ekonomické situaci, zda vůbec potřebujete či chcete investovat do akcií (a ne třeba podle aktuální situace do jiných peněžních nástrojů), co konkrétně od akciových investic očekáváte a v jakém časovém horizontu, budete-li krátkodobými spekulanty či dlouhodobými investory, a v neposlední řadě, jak budete reagovat na náhlé, neočekávané pády akciových cen.

Drtivá většina lidí pohybujících se v akciových trzích se těmito otázkami vůbec neobtěžuje, a rovnou skočí po žhavém titulu, který jim sdělil jejich broker, kolega v práci či možná jejich zubař - aniž by věděli co dělají, čeho chtějí dosáhnout a je-li to vůbec realisticky očekávatelné. Takhle to dělá VĚTŠINA; po vás však chci, abyste byli jiní.

Nepřipravená a zmatená VĚTŠINA
při prvním škytnutí ceny ztrácí své falešné (protože ničím nepodložené) sebevědomí, zpanikaří, začne jednat na základě svých splašených emocí a nikoli jasného rozumu, a obvykle v nejhorší možný moment trh zklamána a demotivována opustí a prodá své akcie se ztrátou - tedy za méně, než nakoupili.

Dobré obchodnické vzdělání a poctivý průzkum trhu je fajn, nikoliv však vše. Psychologický stav obchodníkovy mysli, věřte mi či ne, je tím, co na konci dne odděluje úspěšné investory od těch notoricky prohrávajících. Konec konců, nejsou to akciové trhy jako takové, či snad jednotlivé společnosti, kdo stojí za ztrátami všech obchodníků. Je to vždy obchodník sám.
A mluvě o VĚTŠINĚ:
Všichni, kteří jste ohledně mého Kurzu skeptičtí, cyničtí, váhaví a nerozhodní: nechejte tak. Rozhodně vám nedržím hlaveň u spánku, abyste u mne utratili cokoliv. Jsem možná první autor, od kterého to slyšíte: NEKUPUJTE si můj Kurz! Není pro každého, rozhodně není pro VĚTŠINU! Není pro ty, kteří cpou své peníze brokerům, kampeličkám a Private Investorům, a potom vztekle demonstrují před Úřadem vlády že jim neohlídala jejich vklady.
Nepotřebuju, abyste si můj Kurz kupovali. Od nikoho nic nepotřebuju.
Vás ostatní myslím si že naučím vyhnout se impulsivnímu, emocionálnímu nakupování. Ať v akciích či třeba v supermarketu, vždy jde totiž o stejně škodlivý zvyk. Naučím vás pravidelně si šetřit a tyto uspořené peníze pak investovat s rozumem.

Nikdy nepřemýšlet o investování s vypůjčenými či na něco jiného vyhrazenými penězi. Vždy věřit sobě a nikdy nikomu druhému, zejména pokud si říká expert.

Naučím vás používat to, co už znáte a umíte. Naučím vás nikdy neinvestovat do čehokoli, čemu dobře nerozumíte, nezávisle na zdánlivé lukrativnosti takové "investice".

Naučím vás neprohánět akciové trhy, a zůstat trpělivými. Kdykoli vám před nosem ujede jeden vlak, z druhé strany se už vynoří další přijíždějící. Naučím vás ovládat své emoce, a ignorovat média a své přátele a známé - alespoň pokud se obchodování týká. Naučím vás nebát se mít plně investováno.

A budu vám připomínat, abyste pro samé obchodování nezmeškali svatbu svého bratrance. Chcete-li si totiž vést v akciích a komoditách dobře, vaše životní priority musí být srovnány ve správné linii.

-----------------------------------------------------------------------------
MŠ"Tvůj akciový manuál jsem pokládal za revoluční už před lety, kdys ho prvně vydal. Teď po více než 4 letech vlastní akciové "praxe" na svém názoru nic neměním. Každému doporučuji pro optimální a plnohodnotný start do akcií. Dlouhodobý investorský přístup se v akciích opravdu vyplácí."
Miroslav Šebesta, Praha

-----------------------------------------------------------------------------
MB"Jen Ti chci Tome poděkovat a popřát mnoho zdraví a úspěchů. Mám všechny tvé kurzy, otevřené a aktivní komoditní i akciový účet a vedu si na mé poměry a úvodní očekávání výtečně. Čísly nechci ohromovat, pro mě osobně je rozhodující má vlastní vnitřní spokojenost, že dělám něco unikátního pro své vlastní budoucí zabezpečení. Jsem tím unešený, velmi mě to vnitřně motivuje a dodává vitální energii a náladu do mého každodenního života. Žiji jinak a za to jsem ti stejně vděčný, jako za vzdělání, které jsi mi umožnil získat."
Marek Benešovský, Příbram
-----------------------------------------------------------------------------


O B S A H    K A P I T O L :
1. Bitva proti ignoranství (7)
2. Na co čekáte? (9)
3. Akcie poprvé (22)
4. Je libo dividendy? (24)
5. Akcie podruhé (28)
6. Riziko (36)
7. Sami za sebe! (39)
8. Nebýt jako většina (45)
9. Zrcadlo pravdy (48)
10. Vliv ekonomiky na trhy (51)
11. Fed, vláda a dolar (53)
12. Akciové burzy (56)
13. Akciové indexy (58)
14. Cenová data (60)
15. Pojďme obchodovat akcie! (63)
16. Nakupování a prodávání akcií (70)
17. Krátký prodej akcií (74)
18. IPO (77)
19. Život na parketu (79)
20. Hrubé síto (81)
21. Jemné síto (88)
22. Technická analýza? (94)
23. Nakoupit a držet (102)
24. Jak se v Čechách daní zisk z akcií? (105)
25. Profit, profit, profit (106)
26. Zdravý rozum v praxi (110)
27. Psi s blechami (114)
28. Každý idiot to dokáže (118)
29. Akcie, které nechci (123)
30. Sonda do firemních čísel (127)
31. Vždycky si ví rady! (134)
32. Zásady zdravého rozumu (136)
33. Investiční portfolio (140)
34. Kdy nakupovat & kdy prodávat (144)
35. Ještě něco zdravého rozumu... (147)
36. Psychologie investování (152)
37. Davová psychologie (158)
38. Emoce, riziko & Vaše peníze (165)
39. Internetové akcie! (169)
40. Průkopnická IPO (173)
41. Internetová odvětví (179)
42. Welcome at Amazon.com
(If you're not Jeff Bezos, click here). (186)
43. Do You Yahoo? (191)
44. Nezbytná trocha filosofie (194)
45. Epilog (198)
46. Index (199)

202-stránkový Manuál v ceně CZK 3990 bez DPH (CZK 4589 s DPH)
kupuje jako obvykle každému časově neomezený nárok na e-mailové konzultace mých strategií.
A též jako obvykle jednoduchý jazyk a
zdravý selský rozum
od začátku do konce.
Získat svůj vlastní Akciový Kurz & Manuál nemůže být jednodušší:
vložte si jeden do svého košíku klepnutím na šedivé tlačítko na dně této stránky, absolvujte přímočarý a pohodlný proces nákupu, a již zítra může cestovat
váš vlastní výtisk akciového Manuálu k vašim dveřím!

Než tak učiníte, rád bych,
abyste si přečetli referenční dopisy některých z těch, kteří tento Kurz stihli absolvovat před vámi.
 
 
Přidat položku do košíku
Cena : 4 589 CZK
Počet kusů :
 

Aktuální tipy & články
               >> ČTĚTE ZDE
Váš kurz ukazuje burzovní byznys takový, jaký doopravdy je, nic nezamlčuje a nezastírá. Otevírá oči. Metodologie je přímočará, jednoduchá a efektivní. Pro začátečníka jde o ten nejlepší start, o kterém vím. Neumím si představit, jak na burze začíná ten, kdo kurz nezná. Děkuju za nápad něco takového vytvořit.
Marek Šulc, Chomutov
POMÁHÁME LIDEM
PRORAZIT NA BURZE
DOMŮ | MŮJ INDEX | PŘIDEJ ODKAZ | REKLAMA | KONTAKT | PRÁVNÍ PROHLÁŠENÍ
Naše loga | Přidej do oblíbených | Pošli přátelům | Moudra | Chybné odkazy | Zpětná vazba
Aktualizováno 26/10/2016. 2508 registrovaných odkazů. © 1997-2016 Display Systems International. Všechna práva vyhrazena.